Systém

Systémy lineárních sloupků

Systémy lineárních sloupků LINAK pomáhají vytvářet plynulý pohyb a snadné polohování co možná nejelegantnějším způsobem.

Systémy lineární sloupků pro stoly a pracoviště
Lineární systém je ideální volbou ve chvíli, kdy je jedním z vašich primárních požadavků začlenění výškového polohování do stávající konstrukce stolu. Nenápadná konstrukce bez krytu motorku dokonale zapadne do stávajícího portfolia stolů s pevnými nebo ručně polohovanými sloupky.

Více možností v rámci lineárních jednotek
Sloupky LINAK DL2, DL4S, DL12, DL14 a DL17 jsou často označovány jako „skupina lineárních sloupků“. Dodávají se v různých profilech (kruhovém, obdélníkovém a s jemně zaoblenými hranami) k vytvoření širší svobody designu. Charakteristikou skupiny lineárních sloupků je elegantní design s širokou nabídkou standardních funkcí.

Volba sloupku bude záviset na vašich konstrukčních požadavcích. Například:
  • Model DL12 by mohl být samozřejmou volbou, dáváte-li přednost elegantní obdélníkové konstrukci s moderní siluetou. Díky neviditelným kluzným blokům a minimálním mezerám mezi profily lahodí oku. Sloupek DL12 se standardně dodává s funkcí PIEZO™ a jedná se o produkt PVC-Free™
  • Typ DL14 je optimální volbou, požadujete-li štíhlý kruhový design s dlouhým rozsahem zdvihu. Sloupek DL14 se standardně dodává s technologií PIEZO a jedná se o výrobek standardu PVC-Free.
  • Verze DL17 nabízí elegantní čtvercovou konstrukci, minimální mezery mezi profily, neviditelné kluzné bloky, technologii PIEZO ve standardu a rovněž tento výrobek patří do kategorie PVC-Free
  • Sloupek DL4S je určen pro ty, kdo upřednostňují jemné zaoblené hrany a dlouhý rozsah zdvihu. Typ DL4S je také produktem PVC-Free.
  • Díky robustnímu designu s možností integrace kontrolboxu jsou sloupky DL2 ideální pro stoly s jednou podnoží
Snadno kombinovatelné systémy Plug & Play™
Systémy lineárních sloupků jsou systémy v pravém slova smyslu, neboť všechny komponenty lze vzájemně kombinovat – jednoduše Plug & Play. Sloupky jsou tedy kompatibilní se všemi kontrolboxy a ovladači. Stačí smontovat, připojit a jste připraveni k provozu. K dispozici je řada možností konfigurace s velmi elegantními výsledky.
LINAK DESKLINE – špičková výroba play-icon

LINAK DESKLINE – špičková výroba

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zobrazit

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Zobrazit

DL2 – technický list (česky)

Zobrazte technický list jako online magazín nebo si stáhněte soubor PDF.

Zobrazit

DL4S – technický list (česky)

Zobrazte technický list jako online magazín nebo si stáhněte soubor PDF.

Zobrazit

DL12 – technický list (česky)

Zobrazte technický list jako online magazín nebo si stáhněte soubor PDF.

Zobrazit

DL14 – technický list (česky)

Zobrazte technický list jako online magazín nebo si stáhněte soubor PDF.

Zobrazit

DL17 – technický list (česky)

Zobrazte technický list jako online magazín nebo si stáhněte soubor PDF.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Nevěštíme z křišťálové koule. Jsme odborníky na technologii pohonů. Takže se klidně ptejte na cokoli.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.