Kontaktujte nás zde
Systém

Systémy lineárních sloupků

Hledáte-li zvedací sloupky v nenápadném designu bez motorku v krytu, bude pro vás systém lineárních sloupků LINAK® ideální volbou.

Systémy lineárních sloupků

Spousta výhod pro kancelářské stoly
Každý systém LINAK® tvoří v podstatě jeden či více zvedacích sloupků propojených s řídicím kontrolboxem a ovládacím panelem.

Bude jen na vás, jaké funkce do své aplikace přidáte – od patek, přes horní rámy až po různá přizpůsobení. Při výběru systému LINAK a jeho kombinování s příslušenstvím LINAK si můžete být vždy jisti, že vše bude do sebe zapadat. Tento koncept nazýváme Plug & Play™.

Lineární sloupky
Lineární sloupky LINAK® jsou určeny pro stoly bez příčné vzpěry a zajistí tak více prostoru pro nohy uživatele a bohatší možnosti designu. Naše sloupky vynikají vysokou kvalitou, stabilitou a značným stupněm přizpůsobitelnosti.

Lineární sloupky v obdélníkových, čtvercových, elipsovitých či kruhových profilech jsou k dispozici v požadovaných barvách – vyberte si ze standardní černé, šedé či bílé verze nebo si určíte barvu vlastní.

DESKLINE – systém lineárních sloupků
 

Kontrolbox
Systémy lineárních sloupků vyžadují k provozu kontrolbox nabízející řadu přizpůsobení. Kontrolbox CBD6S se tak stává mozkem standardního systému s lineárními sloupky. V závislosti na variantě kontrolboxu lze systém rozšířit až o 4 zvedací sloupky. Přejete-li si propojit ještě více sloupků, přidejte do své soustavy další kontrolbox. Kontrolboxy LINAK byly vytvořeny ve standardu Plug & Play bez nutnosti instalace, jsou lehké, mají štíhlý elegantní design a neuvěřitelně snadno se montují – stačí jeden šroub uprostřed a rychlé intuitivní připojení kabelů či zástrček.

DESKLINE – systém lineárních sloupků CBD6S
 

Ovládací panel
Všechny ovládací panely LINAK®   jsou zkonstruovány s ohledem na snadnou ovladatelnost a integrovatelnost. K dispozici jsou verze od minimalistických jednotek až po pokročilé panely s digitálními funkcemi, jako jsou integrované displeje, paměťové funkce a konektivita Bluetooth® k propojení s aplikací Desk Control™.

Vyberte si libovolný pracovní stůl, zapojte jej do systému a vše je připraveno k provozu.

DESKLINE – systém lineárních sloupků DPG1C
 

Prvky doplňující sestavu vašeho systému pro stůl
Po volbě systému nastane čas integrace do designu vašeho stolu. Samozřejmou volbou je kombinace se sadami DL Feet, které jsou k dispozici pro vybrané sloupky. Řešení existuje v elegantním provedení a několika variantách. Stačí pár šroubů a získáte úhledný stabilní systém.

Do systému můžete přidat také další příslušenství, například řešení Anti-Collision™, jež brání kolizím s překážkami v dráze pohybu stolu nahoru či dolů. Většina lineárních sloupků se standardně dodává s integrovaným antikolizním snímačem PIEZO™ . Můžete jej zkombinovat s gyroskopickou antikolizní plug-in jednotkou Desk Sensor 1, která citlivost systému vůči překážkám ještě zvýší. Nakonec můžete přidat bateriový zdroj BA001 a získáte mobilní typ sestavy.

Nejrozsáhlejší sortiment výrobků a možností přizpůsobení na trhu
Spousta profilů sloupků a nejrůznější systémová řešení představují pravděpodobně nejkomplexnější portfolio produktů pro kancelářské stoly a pracovní stanice na trhu. Vše do sebe bez ohledu na typ produktu či systému zapadá a stolní systémy LINAK® jsou tak nejsnáze přizpůsobitelnými a nejintuitivnějšími produkty svého druhu.

Chcete-li se dozvědět více o našich systémových řešeních pro kancelářské stoly, neváhejte oslovit místní zastoupení společnosti LINAK.

 

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Zvedací sloupek DL17 od společnosti LINAK play-icon

Zvedací sloupek DL17 od společnosti LINAK

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem play-icon

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

DL2 – technický list (česky)

Zobrazte technický list jako online magazín nebo si stáhněte soubor PDF.

DL4S – technický list (česky)

Zobrazte technický list jako online magazín nebo si stáhněte soubor PDF.

DL12 – technický list (česky)

Zobrazte technický list jako online magazín nebo si stáhněte soubor PDF.

DL14 – technický list (česky)

Zobrazte technický list jako online magazín nebo si stáhněte soubor PDF.

DL17 – technický list (česky)

Zobrazte technický list jako online magazín nebo si stáhněte soubor PDF.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás