Systém

Systémy Baselift

Systémy LINAK Baselift™ poskytují plynulé výškové polohování pultů a kuchyňských stolů, jež uživatelům umožní samostatné definování nastavení výrobku.

Systémy Baselift™ pro kuchyňské stoly a  pulty
V minulosti bylo výškové polohování nábytku určeno výhradně pro kancelářské stoly. Ze zlepšené ergonomie však mohou čerpat užitek i jiná pracoviště včetně obytných domů.

Kompaktní systém LINAK Baselift™ byl vyvinut s cílem vytvořit dokonalé řešení pro elektrické nastavení výšky kuchyní a prodejních pultů. Zajišťuje plynulý pohyb nábytku prostřednictvím kompaktních jednotek Baselift umístěných obvykle v základně. Po propojení s kontrolboxem lze pomocí elegantních ovladačů nebo prostřednictvím mobilní aplikace provádět individuální nastavování kuchyní nebo pultů.

Plug & Play™ – buďte kreativní
Díky svým kompaktním rozměrům zabere systém Baselift pouze 100 mm na výšku a k zajištění pohodlí jej lze běžně montovat do stávajících korpusů, aniž by docházelo k omezení úložného prostoru. Návrháři tak nepřijdou ani o kousek svobody designu.

Systém Baselift s kontrolboxem CBD6S je kompatibilní se všemi příslušnými ovladači. Postarali jsme se o vzájemnou kombinovatelnost všech dílů k zajištění intuitivní a rychlé instalace – prostě Plug & Play.
LINAK Baselift – setkání ergonomie s novým přístupem play-icon

LINAK Baselift – setkání ergonomie s novým přístupem

Montáž systému Baselift od společnosti LINAK v kuchyni play-icon

Montáž systému Baselift od společnosti LINAK v kuchyni

LINAK DESKLINE – špičková výroba play-icon

LINAK DESKLINE – špičková výroba

Soubory

Baselift: setkání ergonomie s novým přístupem (česky)

Baselift je kompaktní jednotka používaná k výškovému nastavování kuchyní, skříněk a pultů.

Zobrazit

Baselift – technický list (česky)

Zobrazte technický list jako online magazín nebo si stáhněte soubor PDF.

Zobrazit

Kuchyň v pohybu

Zdravá pracovní poloha je důležitá při všech našich každodenních činnostech bez ohledu na to, zda jsme v zaměstnání či doma. Právě proto společnost LINAK vyvinula koncept Baselift pro výškové nastavitelné kuchyňské pracovní plochy.

Zobrazit

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zobrazit

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Nevěštíme z křišťálové koule. Jsme odborníky na technologii pohonů. Takže se klidně ptejte na cokoli.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.