Systém

Systémy Baselift

Systémy LINAK Baselift™ poskytují plynulé výškové polohování pultů a kuchyňských stolů.

Elektrické polohování pro kuchyně a pulty
Každý systém LINAK® tvoří v podstatě jeden či více lineárních pohonů propojených s řídicím kontrolboxem a ovládacím panelem.

Pohony Baselift™
LINAK® Baselift jsou lineární pohony představující ideální řešení k integraci do prodejních pultů či návrhů domácích kuchyní. Dodávají se v kompaktní velikosti pouhých 100 mm na výšku a lze je tak snadno namontovat do většiny stávajících nábytkových základen. K zajištění komfortu se obvykle osazují do stávajících základen, aniž by docházelo k omezení místa či úložných prostorů. Pohony Baselift jsou navrženy ke snadnému propojování a jsou tak atraktivní volbou pro všechny velikosti nábytku.

Systém DESKLINE Baselift
 

Kontrolbox
Systémy Baselift vyžadují k provozu kontrolbox. Jednotka CBD6S se tak stává mozkem celého systému. S jedním kontrolboxem můžete do paralelního pohonu připojit až čtyři systémy Baselift. Chcete-li ovládat ještě více systémů Baselift, přidejte do sestavy další kontrolbox. Kontrolboxy LINAK byly vytvořeny ve standardu Plug & Play™ a nevyžadují tedy inicializaci.

Systém DESKLINE Baselift
 

Ovládací panely
Všechny ovládací panely LINAK®  jsou zkonstruovány s ohledem na snadnou ovladatelnost a integrovatelnost. Pro kuchyně a prodejní pulty jsou ideální ovladače integrované do stolových desek – například panely DPT a DPH. Ať už si vyberete jakkoli, ovladač stačí zapojit do systému a zařízení je připraveno k provozu.

Systém DESKLINE Baselift
 

Nejrozsáhlejší sortiment výrobků a možností přizpůsobení na trhu
Všechny typy produktů či systémů jsou kompatibilní a produkty LINAK® patří mezi nejvíce přizpůsobitelná a intuitivní řešení. Chcete-li se dozvědět více o našich systémových řešeních pro prodejní pulty, kuchyně či jiný nábytek, neváhejte oslovit místní zastoupení společnosti LINAK.

LINAK Baselift – setkání ergonomie s novým přístupem play-icon

LINAK Baselift – setkání ergonomie s novým přístupem

Montáž systému Baselift od společnosti LINAK v kuchyni play-icon

Montáž systému Baselift od společnosti LINAK v kuchyni

LINAK DESKLINE – špičková výroba play-icon

LINAK DESKLINE – špičková výroba

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem play-icon

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem

Soubory

Baselift: setkání ergonomie s novým přístupem (česky)

Baselift je kompaktní jednotka používaná k výškovému nastavování kuchyní, skříněk a pultů.

Zobrazit

Baselift – technický list (česky)

Zobrazte technický list jako online magazín nebo si stáhněte soubor PDF.

Zobrazit

Kuchyň v pohybu

Zdravá pracovní poloha je důležitá při všech našich každodenních činnostech bez ohledu na to, zda jsme v zaměstnání či doma. Právě proto společnost LINAK vyvinula koncept Baselift pro výškové nastavitelné kuchyňské pracovní plochy.

Zobrazit

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zobrazit

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.