Kontaktujte nás zde
Vybavení prodejen

Prodejní pulty

Řešení pohonů LINAK poskytují plynulé a tiché výškově nastavitelné obslužné pulty obchodů, bank a středisek služeb.

Prodejní pulty

Elegantní řešení pohonů prodejních pultů

Ve snaze o zlepšení ergonomie a obecném úsilí o zlepšování zkušeností uživatelů se majitelé prodejen poohlížejí po výškově nastavitelných pultech a stanovištích pokladen. Využití elektrických pohonů LINAK vám umožní nabídnout aplikace umožňující individuální nastavování splňující požadavky na vynikající a tiché polohování. Vy i vámi nabízené aplikace získáte na trhu několik výhod.

  • Nepřeberné množství snadno integrovatelných možností
  • Konstrukčně přívětivá řešení plynulého pohybu
  • Odolné a bezúdržbové servopohony

Při navrhování výškově nastavitelných interiérů obchodů je klíčovou vlastností funkčnost. Obchodníci se snaží udržet nízkou úroveň absencí zaviněných fyzickou námahou a neustále se pokouší optimalizovat kvalitu a efektivitu transakcí se zákazníky. Pohony LINAK pomáhají vytvářet plynulé a bezhlučné polohování pultů s cílem přizpůsobit finální produkt potřebám obchodníků, zaměstnanců i zákazníků.

Vyberte si z nesčetných řešení pohonů
Společnost LINAK již přes 30 let vyvíjí řešení elektrických pohonů tak, aby do sebe jednotlivé díly správně zapadaly. Budete tak moci sestavit přesně takové výškově nastavitelné řešení, jaké potřebujete pro své prodejní pulty. Řešení LINAK Plug & Play™ ještě více usnadní instalaci a integraci s designovými prvky.

Integrujte svá řešení do svého designu
S různými kombinacemi nastavení vám kompaktní konstrukce LINAK umožní nabízet prodejcům pulty s rychlým a plynulým pohybem jako integrální součástí designu, a nikoli jako něco, co vypadá jako realizace dodatečného nápadu. Funkčnost a intuitivní ovládání jdou ruku v ruce se zlepšením ergonomie a použitelnost pro všechny uživatele. Svoboda designu však pro vás zůstává neomezena.

Spolehněte se na dlouholetý provoz trvanlivých pohonů
Každý výrobek LINAK prochází před opuštěním továrny rozsáhlým testováním. Cílem je zajistit, abyste jako výrobci dodávali vždy pohyb ve spolehlivých a trvanlivých řešeních odpovídajících představám obchodníků. Důkladné testování je také vaší zárukou že výrobek přichází v bezchybném stavu a funguje podle specifikací, bez nutnosti jakékoli údržby.  

Více informací
Systémy pro interiéry prodejen
Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem play-icon

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem

Soubory

Zaostřeno na interiéry prodejen

Výškově nastavitelné pulty s elektrickými pohony LINAK umožní personálu zaujmout pozici, jež pro ně bude kdykoli během dne při realizaci jakýchkoli úkolů tou nejvhodnější.

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Řešení pro interiéry prodejen

Systémy elektrických pohonů LINAK zajišťují plynulé tiché výškové polohování v prodejnách, například pultů a stanovišť pokladen.

Více informací

Systémy pro prodejní pulty

Elektrické výškové polohování s využitím systémů lineárních pohonů nachází cestu do maloobchodu. K podpoře tohoto vývoje nabízí společnost LINAK několik systémových řešení, jež výrobcům OEM umožní dodávat ergonomické a uživatelsky příjemné pulty. Tyto systémy zahrnují lineární sloupky, sloupky s motorkem v krytu nebo vestavné servopohony.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás