Kontaktujte nás zde
Kuchyně

Nastavitelné desky stolů

Systémy pohonů LINAK Baselift™ poskytují plynulé a ergonomické výškové nastavení stolních desek v moderních kuchyních.

Kuchyně – nastavitelné pracoviště

Řešení pohonů Baselift™ pro kuchyňské stolní desky

Trend spojování kuchyní s obývacími pokoji v celosvětovém měřítku stále roste. Moderní rodiny tráví více času společně a kuchyň je často centrem aktivit. S tím souvisí požadavky na flexibilnější řešení aplikací, jež by rodinným příslušníkům pomáhaly nastavovat stolní desku atp. do optimální pracovní výšky. Volba společnosti LINAK jako partnera při vývoji ergonomických řešení pro moderní kuchyně má několik výhod:

  • Zachování tvůrčí svobody se snadno integrovatelnými systémy
  • Získání vedoucího postavení na trhu s odolnými servopohony
  • Partnerství se zkušeným globálním expertem

Důraz na ergonomii se rozšířil z pracoviště i do obytných domů. Velké a rozlehlé kuchyně umožňující celé rodině společně pracovat a vařit vyžadují zcela nové a odlišné uspořádání. Vzhledem ke značným rozdílům tělesné výšky jednotlivých členů rodin neexistuje žádná optimální univerzální pracovní výška. Jedinečný a inovativní systém LINAK Baselift™ umožní každé osobě nastavení výšky stolní desky do optimální úrovně.

Zachovejte si svobodu designu se snadno integrovatelným systémem
Díky kompaktní konstrukci a jen několika kabelům se výrobky LINAK dobře integrují do nejmodernějších kuchyňských designů. Výškové nastavení systémem LINAK Baselift™ například znamená, že viditelné jsou pouze ovládací prvky a do vašeho designu kuchyně nic nezasahuje. Můžete tak použít standardní skříňky a uživatel nebude ochuzen o kuchyňský prostor.

Buďte na trhu lídrem s osvědčenými a testovanými pohony
Všechny výrobky LINAK jsou před prodejem důkladně testovány. Minimalizuje se tím nutnost údržby prakticky na nulu a výrazně narůstá životnost aplikace. S řešením LINAK Baselift propůjčíte kuchyňské stolní desce pohyb a uživatelům umožníte její diskrétní ovládání pomocí integrovaného ovládacího panelu nebo prostřednictvím aplikace Desk Control™.

Zužitkujte 30leté poznatky s globálním partnerem
Společnost LINAK vylepšuje elektrické lineární pohony již déle než tři desetiletí. Kvalita se ve společnosti LINAK průběžně optimalizuje z hledisek spolehlivosti, odolnosti, nízké hlučnosti, snadné integrace, využívání materiálů PVC-Free™ a nízké spotřeby energie, jež zároveň stanovují měřítka. Proto společnost LINAK rozšířila svou působnost po celém světě a dokáže nabízet pomoc, podporu a dodávky výrobků téměř kdekoli. 

Více informací
Systém polohování stolní desky

Soubory

Baselift: setkání ergonomie s novým přístupem (česky)

Baselift je kompaktní jednotka používaná k výškovému nastavování kuchyní, skříněk a pultů.

Kuchyň v pohybu

Zdravá pracovní poloha je důležitá při všech našich každodenních činnostech bez ohledu na to, zda jsme v zaměstnání či doma. Právě proto společnost LINAK vyvinula koncept Baselift pro výškové nastavitelné kuchyňské pracovní plochy.

Zaostřeno na kuchyně (česky)

Pozvedněte svou kuchyň na vyšší úroveň Možnostem vylepšování kuchyní budoucnosti pomocí elektrického pohybu se meze nekladou.

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Řešení pro kuchyně

Systémy pohonů LINAK zajišťují výškové polohování stolních desek či stolů a vysouvání odsavačů nebo polic v moderních kuchyních.

Více informací

Systémy pro polohovatelné kancelářské stoly

Vytvoření polohovatelné domácí kuchyňské stolní desky vyžaduje specializovaný systém, jenž nenaruší potřebné úložné prostory ani celkový design. K tomuto účelu vyvinula společnosti LINAK systém Baselift™ – jedinečné řešení výškového polohování pro nastavitelné kuchyňské aplikace.

Videa s tématikou nastavitelných stolních desek

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v nastavitelných stolních deskách. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

LINAK Baselift – setkání ergonomie s novým přístupem play-icon

LINAK Baselift – setkání ergonomie s novým přístupem

Montáž systému Baselift od společnosti LINAK v kuchyni play-icon

Montáž systému Baselift od společnosti LINAK v kuchyni

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás