Kontaktujte nás zde
Kuchyně

Kuchyňské boční stoly

Systémy sloupků LINAK vytvářejí plynulý pohyb a snadné výškové nastavení bočních a jídelních stolů v moderních kuchyních.

Kuchyně – boční stoly

Pohony tvoří mobilitu kuchyňských bočních stolů

Kuchyně se v moderních domech spojují s obývacími pokoji. Rodiny chtějí trávit více svého omezeného volného času společně a kuchyň se stala přirozeným centrem setkávání. Zvyšují se tím nároky na flexibilitu a funkčnost. Přidáním řešení pohonů LINAK do kuchyňských bočních stolů zajistíte nejenom plynulé a inteligentní výškové nastavování, ale získáte i řadu dalších výhod.

  • Jedinečná řešení pro koncepty chytrého bydlení
  • Tiché polohování se snadnou integrací
  • Spolupráce se zkušeným partnerem s celosvětovou působností

Nízká hlučnost, spolehlivost a nenarušování celkového designu. To jsou jen některé z hlavních starostí čelních výrobců, zvažujících přidání pohybu do svých kuchyňských aplikací. Společnost LINAK všechny tyto aspekty zohledňuje při vytváření plynulého a snadno ovladatelného nastavování výšky kuchyňských boční stolů.

Nabízejte jedinečné kuchyně pro chytré a kompaktní bydlení
Implementací sloupku LINAK do kuchyňského bočního stolu získají vaši zákazníci multifunkční kus nábytku. Zvednutím jej vyrovnají s úrovní pracovní desky nebo jej mohou po spuštění využít ke stolování s rodinou. Ušetří kuchyňský prostor a namontováním lehkého řešení s baterií vytvoříte dokonce mobilní verzi stolu.

Využijte tiché a snadno montovatelné pohony
V systémech LINAK do sebe vše zapadá napříč celým portfoliem výrobků. Kompaktní konstrukce navíc usnadňuje montáž – aniž by došlo k jakémukoli kompromisu na úkor celkového designu. Hladká integrace zahrnuje intuitivní ovládací prvky vsazené do stolu.

Získejte globálního partnera s rozsáhlou znalostí problematiky
Společnost LINAK již přes 30 let vyvíjí a zlepšuje propracované systémy pohonů. Díky své celosvětové přítomnosti získala organizace rozsáhlé technologické znalosti a skvělý přehled o trzích. Díky opakovanému a důkladnému testování víme, jak vyrábět produkty z nejlepších materiálů a součástí. Kvalita a spolehlivost.

Více informací
Systém pro boční stoly

Soubory

Zaostřeno na kuchyně (česky)

Pozvedněte svou kuchyň na vyšší úroveň Možnostem vylepšování kuchyní budoucnosti pomocí elektrického pohybu se meze nekladou.

Kuchyň v pohybu

Zdravá pracovní poloha je důležitá při všech našich každodenních činnostech bez ohledu na to, zda jsme v zaměstnání či doma. Právě proto společnost LINAK vyvinula koncept Baselift pro výškové nastavitelné kuchyňské pracovní plochy.

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Řešení pro kuchyně

Systémy pohonů LINAK zajišťují výškové polohování stolních desek či stolů a vysouvání odsavačů nebo polic v moderních kuchyních.

Více informací

Systémy pro boční stoly

Společnost LINAK vyrábí řadu specializovaných systémů sloupků k uspokojení rostoucí poptávky po flexibilních bočních stolech v moderních kuchyních. V závislosti na konkrétních potřebách a celkovém designu tyto systémy zahrnují lineární sloupky nebo sloupky s motorkem v krytu.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás