Kontaktujte nás zde
Kuchyně

Kuchyňské boční stoly

Systémy sloupků LINAK vytvářejí plynulý pohyb a snadné výškové nastavení bočních a jídelních stolů v moderních kuchyních.

Kuchyně – boční stoly

Navštivte náš virtuální showroom

Zajímá vás, jak mohou řešení pohonů přinést pohyb do komfortního nábytku či jiných domovních aplikací nebo stolů?

Prozkoumat nyní

Pohony tvoří mobilitu kuchyňských bočních stolů

Kuchyně se v moderních domech spojují s obývacími pokoji. Rodiny chtějí trávit více svého omezeného volného času společně a kuchyň se stala přirozeným centrem setkávání. Zvyšují se tím nároky na flexibilitu a funkčnost. Přidáním řešení pohonů LINAK do kuchyňských bočních stolů zajistíte nejenom plynulé a inteligentní výškové nastavování, ale získáte i řadu dalších výhod.

  • Jedinečná řešení pro koncepty chytrého bydlení
  • Tiché polohování se snadnou integrací
  • Spolupráce se zkušeným partnerem s celosvětovou působností

Nízká hlučnost, spolehlivost a nenarušování celkového designu. To jsou jen některé z hlavních starostí čelních výrobců, zvažujících přidání pohybu do svých kuchyňských aplikací. Společnost LINAK všechny tyto aspekty zohledňuje při vytváření plynulého a snadno ovladatelného nastavování výšky kuchyňských boční stolů.

Nabízejte jedinečné kuchyně pro chytré a kompaktní bydlení
Implementací sloupku LINAK do kuchyňského bočního stolu získají vaši zákazníci multifunkční kus nábytku. Zvednutím jej vyrovnají s úrovní pracovní desky nebo jej mohou po spuštění využít ke stolování s rodinou. Ušetří kuchyňský prostor a namontováním lehkého řešení s baterií vytvoříte dokonce mobilní verzi stolu.

Využijte tiché a snadno montovatelné pohony
V systémech LINAK do sebe vše zapadá napříč celým portfoliem výrobků. Kompaktní konstrukce navíc usnadňuje montáž – aniž by došlo k jakémukoli kompromisu na úkor celkového designu. Hladká integrace zahrnuje intuitivní ovládací prvky vsazené do stolu.

Získejte globálního partnera s rozsáhlou znalostí problematiky
Společnost LINAK již přes 30 let vyvíjí a zlepšuje propracované systémy pohonů. Díky své celosvětové přítomnosti získala organizace rozsáhlé technologické znalosti a skvělý přehled o trzích. Díky opakovanému a důkladnému testování víme, jak vyrábět produkty z nejlepších materiálů a součástí. Kvalita a spolehlivost.

Více informací
Systém pro boční stoly

Soubory

Zaostřeno na kuchyně (česky)

Pozvedněte svou kuchyň na vyšší úroveň Možnostem vylepšování kuchyní budoucnosti pomocí elektrického pohybu se meze nekladou.

Zobrazit
Kuchyň v pohybu

Zdravá pracovní poloha je důležitá při všech našich každodenních činnostech bez ohledu na to, zda jsme v zaměstnání či doma. Právě proto společnost LINAK vyvinula koncept Baselift pro výškové nastavitelné kuchyňské pracovní plochy.

Zobrazit
DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zobrazit
DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Zobrazit

Řešení pro kuchyně

Systémy pohonů LINAK zajišťují výškové polohování stolních desek či stolů a vysouvání odsavačů nebo polic v moderních kuchyních.

Více informací

Systémy pro boční stoly

Společnost LINAK vyrábí řadu specializovaných systémů sloupků k uspokojení rostoucí poptávky po flexibilních bočních stolech v moderních kuchyních. V závislosti na konkrétních potřebách a celkovém designu tyto systémy zahrnují lineární sloupky nebo sloupky s motorkem v krytu.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás