Kontaktujte nás zde
Novinky 15. března 2022

LC1 – optimální volba pro nejrůznější aplikace

Přidáním zvedacího sloupku LC1 rozšiřuje společnost LINAK svou univerzální produktovou řadu o nový trojdílný hliníkový zvedací sloupek. Nový sloupek LC1 umožní návrh aplikace bez kompromisů ohledně výkonu, kvality a stability.

Zvedací sloupky LINAK představují ucelenou řadu produktů LC1 pro různé aplikace

Robustní konstrukce a vysoká zvedací síla v kombinaci s příjemným zvukem zajistí dokonalé zapadnutí sloupků do široké škály možností využití, od nejrůznějších zdravotnických aplikací až po řešení DESKLINE®. Přísný a konzistentní testovací program LINAK® zajistí spolehlivost a vysokou výkonnost. Zvedací sloupek LC1 vynikající kvality dokonale zapadá mezi špičkové produkty LINAK.

 

Ideální zvedací sloupek pro středně velké zdravotnické aplikace

LC1 zajistí vašim aplikacím potřebný výkon i stabilitu a spolu s širokou škálou možností přizpůsobení nabídne nosnost až 4000 N v tlaku a 2000 N v tahu. Kompaktní tvar a modernizovaný vzhled zvedacího sloupku usnadní integraci do nové konstrukční generace aplikací, aniž by došlo k omezení v aspektu výkonu, kvality či designu. Sloupky LC1 jsou navrženy speciálně k použití ve zdravotnických aplikacích, jako jsou lehátka, stoly a zákroková křesla vyžadující výkon a stabilitu.

Nový sloupek LC1 byl vyvinut ke zvládání vysoké zátěže – pevná a stabilní teleskopická konstrukce zajistí potřebný výkon a výšku zdvihu. Elegantní čistitelný povrch v kombinaci s novým designem usnadní čištění a zachování vysoké míry hygieny. Ošetřující personál i osoby v péči ocení snadné a rychlé polohování s dobrou ergonomií a stabilním polohováním.

Sloupek LC1 pomůže překonat potíže s nedostatkem zdrojů ve zdravotnictví s rostoucím počtem starších osob vyžadujících péči – zajištěním plynulého a ergonomicky správného pohybu ve všech situacích. Zaměření na ergonomii pracovních postupů je přínosem pro všechny.

Informace o novém sloupku LC1 pro zdravotnické aplikace naleznete na produktové stránce nebo na úvodní stránce Síla volby.

 

Sloupek LC1 je vhodný pro nejrůznější aplikace DESKLINE® s vysokým zatížením.

Zvedací sloupek LINAK LC1 DESKLINE obstará potřebný výkon (až 4000 N) a rychlost pro dokonalé polohování i nejtěžších pultů a dispečinkových pracovišť – v kvalitě, jíž můžete důvěřovat. Přidáte flexibilitu designu s ergonomií a získáte dokonalé systémové řešení pro důležité aplikace.

Sloupek LC1 DESKLINE byl vyvinut pro dlouhou délku zdvihu a kompaktní zástavbové rozměry pro přizpůsobení uživatelům různých výšek a zajištění optimální ergonomie. Verze LC1 DESKLINE jsou kompatibilní a schválené pro použití s kontrolboxem CBD6S – spolupracují se všemi ovládacími panely v rámci konceptu Plug & Play™. Díky kombinaci vysoké zvedací síly, robustní konstrukce a vysokého ohybového momentu je sloupek z hlediska zaměření na výkon a spolehlivost optimální volbou.

Chcete-li se seznámit s rolí verze LC1 DESKLINE při navrhování pultů velínů, navštivte naši produktovou stránku nebo stránku věnovanou konzolám pro řídicí centra a velíny.

 
Zvedací sloupky LINAK: Produkty řady LC1 play-icon

LINAK LC1 – síla volby

Upoutávka – LC1 DESKLINE – video play-icon

LC1 DESKLINE – síla důvěry

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás