Kontaktujte nás zde
Novinky 6. ledna 2020

Užijte si pohodlné lůžko s funkcí tichého budíku

S ručním ovládáním LINAK® HC40 získáte důkladně testovanou použitelnost v krásném designu. Verze Advanced ovladačů HC40 FRAME™ a HC40 TWIST™ nabídnou uživatelům možnost využít k rannímu buzení namísto hlučného budíku jemnou masáž.

Všichni to dobře známe. Budík zvoní brzy zrána, avšak nejste dostatečně rychlí, abyste buzení odložili nebo vypnuli, a váš partner se probudí. Je trochu rozmrzelý, protože mohl ještě hodinu spát. Den tak nezačíná úplně nejlépe.

Této situaci však můžete snadno zamezit. S ručním ovládáním LINAK® HC40 Advanced můžete zákazníkům nabídnout funkci „tichého budíku“*.

Je to opravdu docela jednoduché. Po spuštění budíku se ozývá pouze slabé bzučení motorků jemně masírujících záda, dokud se osoba neprobudí.

Nerušte partnera hlučným budíkem – použijte tichý budík s ručním ovládáním HC40 pro polohovatelná lůžkaNerušte partnera hlučným budíkem – použijte tichý budík nastavovaný ovladačem HC40 Advanced.
 

Přečtěte si celý příběh o funkcích, souladu s aktuálním trendem offline ložnic a možnostech prezentace VAŠÍ značky v kontextu moderního vybavení domácností.

*Funkce tichého budíku je k dispozici pouze pro systémy s masážními motory.

Tichý budík využívá k probuzení uživatele namísto zvukového budíku masážní motory.
 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás