Kontaktujte nás zde
Novinky 9. července 2019

Zajištění vynikající ergonomie ve výrobních podmínkách

Hlavní náplní francouzské firmy Neoditech je vytváření vynikajících ergonomických řešení pro pracovníky v dílnách či v průmyslové výrobě. Klíčovou roli v dosahování těchto cílů sehrává společnost LINAK®, jejíž výrobky zprostředkovávají nezbytný pohyb.

Zajištění vynikající ergonomie ve výrobních podmínkách

Každá osoba pracující v průmyslové výrobě ocení optimální ergonomii pracoviště. Příliš mnoho dělníků po celém světě trpí muskuloskeletálními poruchami a naše pozornost se tak v posledním desetiletí přirozeně soustředí na prevenci. Základem těchto iniciativ je minimalizace fyzické námahy dělníků na průmyslových pracovištích.

Francouzský specialista na ergonomická řešení pohybu, společnost Neoditech, se snaží nabídnout správná řešení pro různé typy pracovišť v průmyslové výrobě. Využití průmyslových pohonů LINAK® vedlo například ke konstrukci výkonného montážního ramena, jež pracovníkům umožní plynule a stabilně manipulovat s obrobky o hmotnosti až 200 kg. 

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak společnost Neoditech pomáhá svým zákazníkům, můžete si přečíst celou referenci o montážním rameni ERGO360 zde.

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás