Kontaktujte nás zde
Novinky 16. května 2019

Nový kontrolbox v řadě CO obohacuje možnosti pro zdravotnictví

Společnost LINAK® přestavuje další výkonný kontrolbox pro polohovatelné zdravotnické aplikace. S 280W zdrojem SMPS s krytím IPX6 Washable DURA™ se kontrolbox CO65 skvěle hodí ke zbytku řady kontrolboxů LINAK® OpenBus™.

CO65

Společnost LINAK rozšířila platformu kontrolboxů pro polohovatelné zdravotnické aplikace a nápaditým výrobcům zdravotnického vybavení tak usnadní výběr správné kombinace funkcí systémů.

Nový kontrolbox CO65 je 4kanálová jednotka OpenBus™ s intuitivním vedením kabelů, navržená pro programovatelné systémy pohonů. Nabízí také řadu možností snadné montáže.

Výkonný, omyvatelný a s řadou možností
S napájecím 280W zdrojem SMPS se kontrolbox CO65 stává univerzální volbou pro širokou škálu aplikací pro výrobce nemocničního či zdravotnického vybavení. Společně s kontrolboxem CO71 dodávaným s 350W zdrojem SMPS, technologií Bluetooth® a řešením CO-Link™ je kontrolbox CO65 upřednostňovanou první volbou, hledáte-li vysoký výkon a rychlost s podmínkou krytí IPX6 Washable DURA™.

Zlepšete hygienu s krytím IPX6 Washable DURA™
Všechny kontrolboxy řady CO vyhovují přísným standardům společnosti LINAK a včetně jednotky CO65 nabízejí krytí IPX6 Washable DURA™. Tento standard znamená, že výrobek je chráněn proti vodě a při strojovém mytí odolává podstatně lépe, než stanovuje běžná norma.

Umožňuje nabízet aplikace, splňovat nejvyšší možné hygienické standardy a poskytovat systémy polohování s výrazně delší životností.

Snadná integrace a jednoduchá montáž
Originální řešení držáků LINAK® umožňuje mimořádně snadnou montáž systémů založených na kontrolboxech. Držáky i kontrolbox lze namontovat v různých směrech k optimálnímu přizpůsobení aplikaci a v případě potřeby lze všechny kontrolboxy snadno zkombinovat záložním bateriovým zdrojem. Tato kombinace funkcí kráčí ruku v ruce s novými standardy LINAK.

Přejete-li si získat více informací o kontrolboxu CO65 LINAK®, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás