Kontaktujte nás zde
Novinky 6. března 2019

Množství výhod elektrického polohování operačních stolů

Výrobky LINAK® nadále přinášejí přidanou hodnotu elektrickému polohování pokročilého zdravotnického vybavení. Zajistí dostatek výkonu, plynulý tichý pohyb, řadu funkcí s přidanou hodnotou a nekonečný počet možností přizpůsobení, například přizpůsobené polohování.

Množství výhod elektrického polohování operačních stolů

Do rozsáhlé produktové nabídky LINAK® přibylo několik nových pohonů. Některé z nich, například zvedací sloupek LC3 a pohon LA40 HP, byly navrženy k zajištění výkonu a vysoké rychlosti, zatímco jiné, jako třeba kontrolbox CO71, začleňují přizpůsobený software k vytvoření pokročilých pohybových vzorců do vašich aplikací. Přidání jednotky Port Junction PJ2 nebo řešení LINAK® CO-Link™ umožní přidat ještě více kanálů a možností.

Všechny tyto výrobky mají společný rys. Je jím snadná montáž a integrace do pokročilých lékařských aplikací, jimiž jsou například operační stoly a chirurgická křesla. 

Technologie OpenBus™ připravuje cestu více funkcím
Mnoho nových výrobků LINAK využívá protokol OpenBus™ a obecně následuje rostoucí trend digitalizace. V systémech pohonů LINAK pro operační stoly existuje kontrolbox, například CO41, CO61  nebo CO71, jenž rozdělujte energii vyžadovanou pohony a obsahujte také vlastní software, jenž uchovává paměť poloh a koordinuje plynulý pokročilý pohyb.

Systémy pohonů LINAK® otevírají cestu také řadě bezpečnostních prvků. Například v kontrolboxu integrovaná funkce EOP (elektronická ochrana proti přetížení) pohony jednoduše vypne v předdefinované nebo bezpečné úrovni. Pojistná matice a funkce řehtačkové spojky zajistí, že aplikace bude pracovat vždy bezpečně. Kontrolbox také poskytne údaje o přesné poloze pohonu, informace o stavu baterie a obecné servisní informace.

Snadná montáž a velmi jednoduchá obsluha
Všechny zdravotnické produkty LINAK jsou kompatibilní napříč celým sortimentem. Můžete kombinovat výrobky potřebné k návrhu řešení operačního stolu a získáte optimální systém pohonů. Všechno je sladěno a inteligentní vedení kabelů zajistí snadnou montáž. 

Přidání servisního rozhraní LINAK umožní zjistit údaje o výkonu pohonu a stavu baterie. Tato funkce pomáhá maximalizovat provozuschopnost a řešit závady ještě předtím, než se stanou problémem. Takový přístup nazýváme preventivní údržbou. Servis však vlastně v podstatě odpadá. 

Přizpůsobeno a připraveno na budoucnost
Společnost LINAK svým zákazníkům neustále nabízí rozsáhlou spolupráci a podporu. Přizpůsobujeme software i řešení a působíme v roli lokálního poradce. Naše kontrolboxy jsou připraveny na standard (Bluetooth® Low Energy) a budoucnost internetu věcí s celou řadou přidaných hodnot.

Chcete-li zjistiti více informací o tom, jak lze pokročilé systémy pohonů OpenBus™ s prospěchem integrovat do vašich aplikací operačních stolů , zavolejte na místní zastoupení společnosti LINAK.


Množství výhod elektrického polohování operačních stolů

CO-Link™
S konceptem CO-Link™ zdvojnásobíte počet kanálů systému pohonů s využitím výrobků LINAK, které již máte k dispozici. Získáte dvojnásobný výkon, jenž vám umožní ovládat vše stejným (jediným) ručním ovládáním.

 

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás