Kontaktujte nás zde
Novinky 29. října 2018

Výrazná aktualizace výkonu moderních operačních stolů

S novým zvedacím sloupkem LINAK® LC3 vzrostl počet možností pokročilého přesného polohování operačních stolů. Tato produktová řada nyní zajistí výkon, přesnost, intuitivní ovládání a plynulý pohyb charakteristický pro výrobky LINAK – k zajištění připravenosti vašich aplikaci na budoucnost.

Výrazná aktualizace výkonu moderních operačních stolů

Představením zvedacího sloupku LC3, pohonů LA40 HP a LA20 a výkonného kontrolboxu OpenBus™ CO71 spolu s rozvodnou skříní PJ2 zajistila společnost LINAK® aktualizaci a rozšíření produktové nabídky ke zvládnutí budoucích požadavků a k zajištění nabídky obsáhlejších možností systémů schválených pro zdravotnictví. 

LC3

Získejte více možností se stejnými výrobky
Zvedací sloupek LC3 vyvine sílu v tlaku až 6000 N a zajistí plynulé polohování s výrazným přebytkem výkonu. Nabízí mimořádně vysoký ohybový moment, což je ideální vlastnost pro svislé zvedání moderních operačních stolů – bez ohledu na zatížení. Výkonný a rychlý pohyb v celé délce zdvihu zajistí i nový lineární pohon LA40 HP (High Performance), jenž vám spolu s pohony LA31 a LA20 umožní vytvořit libovolný pohyb požadovaný zákazníkem.

 

Využít můžete kontrolboxy OpenBus™, například CO41, CO61 nebo CO71 s volitelným systémem LINAK CO-Link™, čímž získáte až osm kanálů. Přidání propojky PJ2 nabídne další dva kanály navíc. Počet pokročilých vzorců pohybu je téměř neomezený a přizpůsobený software vám poskytne takové pohybové vzorce, jaké ve své aplikaci potřebujete.

Zajistili jsme, aby do sebe všechny výrobky napříč rozsáhlým produktovým portfoliem LINAK zapadaly.

Získejte zkušeného partnera a přizpůsobený software
Spolupráce byla odjakživa součástí DNA společnosti LINAK. Při zavádění našich osvědčených a testovaných systémů pohonů do vašich moderních zdravotnických zařízení se snažíme pečlivě naslouchat a usilujeme o nalezení optimálního řešení ve spolupráci s vámi.

Chcete-li na vývoji systémů pohonů pro operační stoly, chirurgická křesla či jiná vyspělá lékařská zařízení spolupracovat se společností LINAK, kontaktujte prosím místní zastoupení společnosti LINAK

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás