Kontaktujte nás zde
Novinky 26. října 2018

Výkon a rychlost k zajištění efektivního pohybu v nemocnicích

Pro mnohé zdravotnické aplikace (například operační stoly, lehátka, lůžka či rentgenová zařízení) představuje výkonný systém pohonů způsob, jak dosáhnout efektivity potřebné k zajištění optimální péče o pacienty.

Výkon a rychlost k zajištění efektivního pohybu v nemocnicích

Moderní péči o pacienty a vývoj nemocničních aplikací ovlivňují dva zásadní trendy: stárnutí světové populace a stupňující se nárůst obezity. Abyste uspokojili poptávku po vyšší nosnosti se zajištěním efektivity potřebné ke zvládnutí budoucích pacientů, zaměříte se především na dva parametry: výkon a rychlost! 

Výkonný systém pohonů představuje způsob dosažení efektivity a optimální péče o pacienty požadované v mnoha zdravotnických aplikacích. Využívání systémů pohonů LINAK® zajistí nezbytný výkon při rychlém zvedání těžkých pacientů.

Sestavte si vlastní výkonnou aplikaci
Celá řada výrobků LINAK® je navržena k uspokojení rostoucích potřeb po výkonu a rychlosti. Zběžný pohled na rozsáhlý produktový program společnosti LINAK vám nabídne spoustu spolehlivých a důkladně testovaných výrobků – všechny lze vzájemně kombinovat a snadno integrovat.

Potřebujete-li však skutečnou sílu a agilitu k vytvoření výkonných a rychlých pohybových vzorců v moderním zdravotnickém zařízení, doporučujeme kombinaci těchto produktů:

  • kontrolbox CO71 (350 W zdroj SMPS)
  • rozvodná skříň PJ2 (k přidání dvou kanálů navíc)
  • zvedací sloupek LC3 (6 000 N, vysoká rychlost, vysoký ohybový moment)
  • lineární pohon LA40 HP (8 000 N v celé délce zdvihu)
  • lineární pohon LA31 (pro použití v tlaku i tahu)
  • a elegantní lineární pohon LA20 (2 500 N, pokud je důležitý design a prostor)

S ručním ovládáním HB80 využijete potenciál pohybových vzorců systému spolu s funkcemi paměti poloh v kontrolboxu. Přidáním další jednotky CO71 a propojením obou kontrolboxů systémem LINAK® CO-Link™zdvojnásobíte výkon i počet kanálů a získáte takřka neomezené možnosti.

Kontaktujte nás
Systémy LINAK poskytují mimořádnou nosnost, avšak nikoli na úkor rychlosti či bezpečnosti. Chcete-li se dozvědět více na téma výkonu a rychlosti našich výrobků, navštivte tuto stránku nebo  zavolejte na místní zastoupení společnosti LINAK.

LA40-LA20-CO71-PJ2-LC3

Lineární pohon LA40 Lineární pohon LA20 Kontrolbox CO71 Kontrolbox PJ2 Zvedací sloupek LC3

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás