Kontaktujte nás zde
Novinky 21. června 2017

Systém CO-Link™ zajišťuje plnou kontrolu nad pokročilými zdravotnickými aplikacemi

Nová konfigurace systému LINAK umožní výrobcům pokročilých zdravotnických aplikací poskytovat komplexní řešení pohonů až s osmi kanály ovládanými jediným ručním ovladačem.

Systém CO-Link™ zajišťuje plnou kontrolu nad pokročilými zdravotnickými aplikacemi

V celosvětovém měřítku rostou požadavky na ještě pokročilejší, přesnější a spolehlivější nastavitelnost aplikací ve zdravotnictví. Neustálý rozvoj a terapeutických postupů provází nárůst požadavků kladných na aplikace. Moderní rentgenová vyšetřovací křesla, stoly nebo chirurgické stoly často vyžadují možnosti natáčení a polohování v několika směrech. 

Další možnosti téměř bez dodatečných nákladů
Nový systém LINAK CO-Link™ rozšiřuje škálu možností pro systémy elektrických pohonů. Umožňuje vytvářet 8kanálové konfigurace s prakticky nulovými dodatečnými náklady. Například propojením dvou kontrolboxů CO61 LINAK kabelem prostřednictvím rozvodné skříně. Instalujte přizpůsobený software LINAK a získáte 2×200 W vícekanálový systém pohonů ovladatelný jen jedním ručním ovládáním. To je LINAK CO-Link™!

Snadná logistika pro pokročilé aplikace
Využitím produktů, které již znáte nebo je máte skladem, dokážete vytvořit systém pohonů až s osmi kanály. Kromě kabelu navíc a přizpůsobeného softwaru můžete použít stávající díly LINAK, jež máte k dispozici. Náklady tak udržíte na nízké úrovni a získáte vyšší flexibilitu k přizpůsobení výroby požadavkům trhu.

Chcete-li se dozvědět více o systému LINAK CO-Link™, navštivte webové stránky systému nebo kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás