Kontaktujte nás zde

Řešení s pohony LINAK jsou flexibilní a často jsou přizpůsobená tak, aby vyhovovala přesným představám zákazníků. Společnost LINAK má také několik dobrých dodavatelů poskytující produkty třetích stran, což nám umožňuje přizpůsobit řešení prakticky libovolným potřebám.

Naším přáním je nabízet produkty odpovídající potřebám zákazníků. Vždy se snažíme vytvářet optimální řešení. Proto nadále neustále vyvíjíme nové funkce pohonů LINAK, například integrované řízení a sběrnice CAN. 

Zároveň však uznáváme skutečnost, že ne každé řešení je tvořeno výhradně součástmi LINAK. Proto spolupracujeme s dodavateli třetích stran, kteří pomáhají zajistit, aby se k našim zákazníkům dostávala přesně taková řešení, jaká potřebují k uspokojení požadavků trhu. 

Na základě této spolupráce společnost LINAK nabízí řadu produktů třetích stran, jež jsou s našimi pohony kompatibilní. Více informací o těchto produktech a o možnostech zvýšení výkonu pohonů využitím externích kontrolboxů pro jednoduché či paralelní servopohony a programovací jednotky se dozvíte na tomto webu:

Výrobky třetích stran

Nabízíme produkty, jež chrání a zvyšují bezpečnost v aplikacích vybavených pohony LINAK i v případech, kdy se jedná o výrobky třetích stran. Nabízíme řadu různých ovládacích prvků, jako jsou například bezdrátové ovladače a ovládací prvky s odolností proti opotřebení v náročných pracovních podmínkách.

Produkty třetích stran jsou kompatibilní s pohony ve většině průmyslových aplikací. Můžete se však na nás kdykoli obracet s dotazy či žádostmi o poradenství a inspiraci.

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás