Kontaktujte nás zde
Reference

Řešení automatizace oken zajistí náročným majitelům luxusních jachet zvýšený komfort

Automatizace elektrických oken nabídne výrobcům konkurenční výhodu a náročným majitelům luxusních jachet zvýšený komfort

Řešení automatizace oken ALFAB na luxusní jachtě s využitím pohonu LINAK

Udržení náskoku před konkurencí

Soutěživý lodní průmysl pohánějí nároky koncových uživatelů na kvalitu, výrazný komfort a osobitost. Využitím pohonů a řídicích jednotek motoru LINAK zareagovala společnost ALFAB Auto-Marine Glazing Solutions na absenci plynulého ovládání oken v luxusních jachtách a přišla s nabídkou výjimečného a inovativního automatizovaného řešení systému svislých posuvných oken.

Australská rodinná firma ALFAB Auto-Marine Glazing Solutions s továrnami v Melbourne a Brisbane již přes 60 let nabízí na zakázku vyráběné okenní a dveřní systémy pro většinu výrobců jachet a motorových člunů v zemi.

Společnost ALFAB klade velký důraz na výzkum a vývoj, řemeslné zpracování, vysoce kvalitní materiály a přizpůsobení požadavkům použití na místních trzích i v zahraničí.

ALFAB Auto Marine Glazing Solutions Automatizace Oken Jednoduché Okno
 

Nedostatečná automatizace lodních oken a zvýšená poptávka koncových uživatelů po odlišnosti a lepším komfortu se pro společnost staly ALFAB příležitostí zareagovat na potřeby trhu poskytnutím jedinečného řešení pro námořní aplikace, jež firmě pomohlo udržet si náskok před konkurencí.

ALFAB využila své dlouhodobé vztahy se společností LINAK k vytvoření nového systému, jenž těží z efektivity dodávek, technické podpory a kvalitních produktů k výrobě elektrického systému svislých posuvných oken – řešení typu plug and play.

ALFAB Auto Marine Glazing Solutions Okno Automatizovaná okna
 
 

Navrženo pro efektivitu a komfort

Konstrukce automatizované okenní aplikace vyžadovala úplné skrytí pohonu v omezeném prostoru okenní/stěnové příčky. Ke splnění tohoto požadavku doporučila společnost LINAK elektrický pohon LA29 kompaktních rozměrů.

Na lodích je prostor vždy luxusem. Kompaktní konstrukce pohonu LA29 v kombinaci s výkonem, cenou a montážními výhodami z něj činí optimální řešení.

Svislé posuvné okno ovládá automatizační tlačný/tažný systém s převodem 2:1.

Kromě pohonu LA29 byla součástí doporučení také samostatná řídicí jednotka motoru TR-EM-208, určená k ovládání jediného pohonu.

 

Budoucnost automatizace ve výrobě jachet pokračuje

Pohon LA29 LINAK je součástí všech aktuálně vyráběných automatizovaných produktů ALFAB nabízejících nejnovější řešení v oblasti automatizace oken. V budoucnu bude společnost ALFAB pokračovat ve vývoji produktů s pokročilou automatizací a v současné době rozšiřuje sortiment o křídlové dveře, posuvné dveře, markýzy a vodorovná posuvná okna. Společnosti ALFAB usiluje o neustálé vyvíjení originálních technických produktů pro koncové uživatele.

Kontaktujte divizi LINAK TECHLINE a získejte specifikace spolu s dalšími řešeními pohonů pro námořní aplikace .

Více informací o společnosti ALFAB najdete na jejích webových stránkách.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás