Reference

Optimální plení elektrickým robotem

Nový robot (v plné velikosti) určený k plení zeleniny od společnosti Naïo Technologies pomáhá farmářům ušetřit čas při plení.

Mobilní robot „Dino“ je lehčí a výkonnější než traktor, spotřebuje mnohem méně energie a představuje nesrovnatelně nižší zátěž pro životní prostředí. Dino je tedy zkonstruován tak, aby snížil manuální zátěž farmářů a zajistil optimální plení bez udusávání půdy.

Společnost Naïo Technologies od svého vzniku v roce 2011 usiluje o vytváření zařízení odpovídajících potřebám moderního farmáře. Takových zařízení, jež se svým uživatelům odvděčí úsporou času.

Důraz je kladen na zlepšení pracovních podmínek, omezení používání chemikálií, ochranu půdy, péči o plodiny a v neposlední řadě na zvýšení produktivity a zemědělské využívání půdy.

Autonomní plení se zvýšenou přesností
Plánem společnosti Naïo Technologies bylo vytvoření zcela autonomního lehkého robota napájeného elektrickým zdrojem. To byl důvod, proč se odborníci z Naïo poprvé obrátili na společnost LINAK. Řešení elektrických lineárních pohonů LINAK se totiž k tomuto plně elektrickému robotu skvěle hodí – zejména s ohledem na dvě funkce.

První z nich je kontrola řízení, kterou obstarávají naše čtyři robustní pohony LA36. Druhou je zvedání plecích nástrojů ve chvíli, kdy robot právě nepracuje.
Tuto činnost zajišťují pohony LA25 a LA36.
Optimální plení elektrickým robotem
 
Přesná naváděcí technologie zahrnující laser s kamerou zajišťuje přesné ovládání pohonů. O ten se stará automatizovaný systém se zabudovanými snímači polohy, který vám umožní efektivně nastavovat nejrůznější funkce.
 
Elektrická lineární řešení pohonů pro zemědělskou techniku od divize LINAK® TECHLINE® play-icon

Elektrická lineární řešení pohonů pro zemědělskou techniku od divize LINAK TECHLINE

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Pohyb pro budoucnost – pohony s integrovaným řízením play-icon

Pohyb pro budoucnost – pohony s integrovaným řízením

Soubory

Zaostřeno na mobilní zemědělství

Tato část popisuje řešení a výhody poskytované společností LINAK zemědělskému průmyslu již déle než 25 let.

Zobrazit

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Zobrazit

Pohyb pro budoucnost

Přečtěte si více o budoucím světě pohybu s pohony IC.

Zobrazit

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.