Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Tichý pohyb zvyšuje pohodlí při obsluze aplikace

Zvedací sloupky řady LC3 patří mezi nejtišší na trhu. Sloupky LC3 mají jedinečný příjemný zvuk, a to i při pohybování masivními břemeny. Proto jsou ideální pro výškové polohování zdravotnického vybavení používaného v prostředí citlivém na hluk.

Při práci se zdravotnickým zařízením se zvuk stává stále aktuálnějším tématem. Příliš mnoho hluku může zhoršit pracovní prostředí a narušit soustředěnost potřebnou při chirurgických zákrocích nebo během vyšetřování. Pacienty léčené v tichém prostředí může obtěžovat zvuk pohybující se aplikace ve chvíli, kdy stůl nebo křeslo pojíždí do správné pracovní výšky k dosažení požadované polohy pacienta. Proto na zvuku tolik záleží.

Ve společnosti LINAK® pracujeme s hladinami hluku již celá léta. Značnou pozornost přitom věnujeme postřehům našich zákazníků a svá řešení neustále revidujeme, abychom hlučnost produktů co nejvíce omezili.

Zvuk však není jen otázkou pohodlí. Zaposloucháte-li se do zvuku sloupku LC3 přesouvajícího aplikaci do správné polohy, zjistíte proč. Je nutné eliminovat hlasité zvuky způsobující pacientům podstupujícím chirurgický zákrok či jinou léčbu zbytečný stres.

Výkonný zvedací sloupek LC3 nastavuje aktuální tržní standard. Musíte jej slyšet, abyste zcela pochopili. Pomoci vám může níže uvedené video.

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás