Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Univerzální zvedací sloupky pro širokou škálu aplikací

Zvedací sloupky LINAK® řady LC najdou uplatnění v téměř neomezeném rozsahu aplikací. Základní technologie pohonů prošla zkouškami, testováním a nepřetržitým vývojem trvajícím čtyři desetiletí. Nadčasový design sloupků je tak použitelný téměř v každé situaci. To však není všechno.

Sloupky nabízené ve dvou a trojstupňových verzích vyvinou sílu v tlaku až 6000 N a až 4000 N v tahu. Snadno si poradí s excentrickým zatížením a pracují stejně dobře i vzhůru nohama. Zvedací sloupky LINAK® mají stupeň krytí nejméně IPX4 a dokáží tak odolávat stříkající vodě. Existují však také verze chráněné proti intenzivně tryskající vodě, jež splňují třídu ochrany IPX6.

Zvedací sloupky LINAK LC jsou proto s oblibou využívány v mnoha různých zdravotnických aplikacích – od základního zvedání křesel a stolů až po moderní lékařské vybavení, jako jsou operační stoly či rentgenová zařízení. Zvedací sloupky LC3 se skvěle hodí zejména pro širokou škálu pokročilejších aplikací: C-ramena, terapeutická křesla, stomatologická křesla nebo vybavení mamografických či oftalmologických pracovišť.

Je tedy nasnadě, že tato konkrétní řada dosáhla tak všeobecného úspěchu. Kromě odolnosti a všech funkčních výhod se sloupky LC také snadno montují, nabízejí více možností vedení kabelů, mají malé zástavbové rozměry a snadno se integrují do systémů OpenBus™.

Zhlédněte níže uvedené video a nechte se inspirovat.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás