Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Vysoký ohybový moment zvyšuje stabilitu zařízení

Excentrické zatížení se může stát bezpečnostním problémem, pokud vaše zařízení není pro manipulaci s takovými břemeny uzpůsobeno. Se zvedacími sloupky LINAK® řady LC však žádné obavy nejsou na místě. Jsou navrženy a zkonstruovány speciálně s ohledem na stabilitu a plynulý provoz.

Většina špičkových zdravotnických zařízení klade velmi vysoké nároky na stabilitu a vysoký výkon. Pokud je například operační stůl zatížen jen na jedné straně nebo se změní hmotnostní poměry v rentgenovém zařízení, zvedací sloupek musí stále pracovat hladce a nezměněným způsobem.

Taková situace vyžaduje nejenom značnou sílu, ale i vysoký ohybový moment. Zvedací sloupky LINAK® LC3 splňují oba požadavky. V podstatě se staly klíčovými oblastmi zájmu během procesu navrhování a vývoje.

Můžete tak nabízet řešení polohování, která si poradí s těžkými excentricky umístěnými břemeny, přičemž stále poskytují stabilní a spolehlivé zvedání.

K naplnění potřeb různých aplikací nabízíme sloupky LC3 ve dvou verzích.

Dvoustupňová verze nabízí mimořádně vysoký dynamický ohybový moment (až 2100 Nm) a hodí se tak skvěle pro aplikace s C-ramenem, kde se hmotnostní bilance během pohybu zařízení proměňuje.

Konstrukce trojstupňové verze kombinuje výkon s vysokou rychlostí. Ohybový moment je stále vysoký (dynamický, až 1400 Nm), avšak mimořádná síla v tlaku (6000 N) vám umožní nabízet nejpevnější a nejstabilnější operační stoly, rentgenové stoly či zákroková lůžka na trhu.

Sloupky LC3 nabízejí spolehlivý, stabilní a bezpečný provoz bez ohledu na zatížení.

 

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás