Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Zvyšte efektivitu snadným polohováním aplikace

Plynulý pohyb a přesnost jsou často určujícími faktory v polohovatelných aplikacích používaných ve zdravotnictví – zejména v moderním zdravotnickém vybavení. Výkonná řada zvedacích sloupků LC tak velmi účinně pomáhá zvyšovat efektivitu mnoha takových aplikací.

Pro některé výrobce OEM je úplné využití sortimentu technologií LINAK® nutností. Tito výrobci se specializují na pokročilé aplikace a zařízení, u nichž jsou k podpoře efektivity nezbytné složité pohybové vzorce, například na klinikách či v nemocnicích.

Příkladem aplikací vyžadujících přesné pohybové vzorce, více poloh uložených v paměti a dostatek výkonu či síly ke zvládání těžkých břemen jsou stomatologická a chirurgická křesla.

Právě k těmto účelům byly zvedací sloupky LC3 navrženy. Nabízí pokročilé možnosti paměti k usnadnění polohování celé aplikace. Jediným stisknutím tlačítka lze aplikaci jedním plynulým pohybem přesunout do požadované polohy. Lékaři, praktikové či ošetřující personál tak při obsluze ušetří čas.

S řešením LINAK OpenBus™ můžete mít k dispozici několik poloh uložených v paměti s množstvím různých pohybových vzorců. To vše jsou pro zdravotnické pracovníky velmi důležité faktory. Na používané zařízení totiž musí být spolehnutí, aby odborníci zajistili co nejlepší a efektivně provedené chirurgické zákroky či ošetření.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás