Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Tiché a výkonné zvedací sloupky pro zdravotnické vybavení

Klíčkovými slovy vystihujícími vlastnosti zvedacích sloupků LINAK® řady LC jsou výkon, spolehlivost a vysoký bezpečnostní faktor. Představíme vám některá tajemství nejvýkonnější řady zvedacích sloupů na současném trhu.

Vývoj pohonů pro vyčerpávající a náročné úlohy není pro společnost LINAK® ničím novým. Již přes 35 let vyvíjíme vysoce kvalitní systémy pro elektrické polohování mnoha zdravotnických aplikací.

V současné době je k dispozici celá řada elektrických zvedacích sloupků, které na celosvětových trzích představují standard v oblasti svislého polohování s vysokým výkonem. Řada LINAK LC bývá všeobecně pokládána za globální benchmark síly, výkonu, elegantního vzhledu a plynulého pohybu s nízkou hlučností.

Díky svým vlastnostem (flexibilní vedení kabelů, kompaktní zástavbové rozměry a vysoký ohybový moment) je řada LC mimořádně univerzální skupinou zvedacích sloupků.

Nyní se zaměříme na některé z nejzřetelnějších výhod, jimiž může využití zvedacích sloupků LINAK řady LC vaše zdravotnické aplikace obohatit.

LINAK – mnohem víc než jen dodavatel.

ReadMoreButton

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás