Technika a trendy

Zachování flexibility designu s všestrannými zvedacími sloupky

Již čtyři desetiletí své znalosti a zkušenosti přeměňujeme ve flexibilní pohybové systémy a řešení, jež našim zákazníkům umožňují navrhovat požadované aplikace. V současné době dokáže LINAK® vyrábět řešení pohonů pro téměř libovolné využití ve zdravotnictví.

Svoboda designu je upřednostňovanou výsadou, kterou si řada zákazníků LINAK® přeje zachovat. Proto nabízíme tak širokou škálu produktů s mnoha všestrannými pohony, kontrolboxy a řešeními vhodnými pro téměř jakoukoli myslitelnou zdravotnickou aplikaci.

Zvedací sloupky řady LC jsou dalším příkladem skutečnosti, že flexibilita je nedílnou součástí designu a vývoje LINAK. Sloupky LC umožňují vytvářet systémy se složitým pohybem, precizním a intuitivním ovládáním a množstvím funkcí s přidanou hodnotou. Sloupky snadno splynou s celkem.

Zvedací sloupky LINAK LC3 byly vyvinuty s cílem zvládat intenzivní zvedání ve svislém směru. Představují však také optimální volbu ve chvíli, kdy aplikace vyžaduje více než jeden pohyb nebo pohybový vzorec. Příkladem často vyžadovaného pohybu operačních stolů může být horizontální náklon nebo funkce posuvu.

Se sloupky LC3 můžete montovat pohony na stranu sloupku. Zvýšíte tak flexibilitu fáze návrhu aplikace, bude-li zapotřebí vykonat více pohybů nebo použít rozsáhlejší příslušenství. Výrobky lze montovat na čtyři strany sloupku LC3 – i na všechny strany současně.

Stručně řečeno, získáte veškeré výhody a skvělý design, aniž byste museli hledat ústupky ve vzhledu aplikace.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.