Technika a trendy

LINAK – mnohem víc než jen dodavatel

Existuje zdroj, kde načerpáte vše, co potřebujete k výrobě polohovatelných aplikací pro zdravotnictví. K dispozici je nejširší sortiment produktů na trhu a také tavicí kotlík poradenství, podpory, znalostí, přehledu o trzích a technologických dovedností. Ba co víc – tento zdroj je přístupný po celém světě.

Představte si spolupráci s dodavatelem, jenž vám zajistí nejlepší možné díly a zároveň rozumí tržním trendům a dokáže na ně pohotově reagovat. Chtěli byste získat partnera, který vám pomůže najít co nejlepší standardní nebo pokročilá řešení?  Zvolte výrobce, jenž navrhuje, vyvíjí a vyrábí kompletní systémy pro elektrický pohyb a nabízí místní podporu a servis po celém světě. Užijte si podnikání s novátorským partnerem s více než 35letými zkušenostmi s rozsáhlým produktovým portfoliem kvalitních a důkladně testovaných výrobků.

Představujeme společnost LINAK®. Splňujeme všechny požadavky!

Flexibilní systémová řešení individuálních potřeb
Produktová řada LINAK je poměrně rozsáhlá. A to není náhoda. Na základě mnohaletých zkušeností víme, že žádná dvě řešení nejsou stejná. V oblasti výroby moderního zdravotnického vybavení nabízí společnost LINAK širokou škálu systémových řešení pokrývajících složité pohyby, přesné intuitivní ovládání a množství funkcí s přidanou hodnotou. To vše vám umožní navrhovat přesné aplikace podle zadaných požadavků u jediného dodavatele řešení elektrického pohybu.

LINAK je celosvětovým synonymem nákupu pod jednou střechou
Receptem na úspěch je ve společnosti LINAK již po celá desetiletí zásada „naslouchat zákazníkům“. Nejsme pouhým dodavatelem produktů – nabízíme spolupráci ve fázi vývoje aplikací, testování a integrace. Prostřednictvím více než 30 místních zastoupení po celém světě nabízíme trvalou podporu a servis – i po realizaci projektu. Vyberete-li si společnost LINAK za svého partnera, využijete ve svých řešeních její více než třicetileté specializované praktické know-how.

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.