Technika a trendy

Síla pro zlepšení výkonu, bezpečnosti a pohodlí

V některých situacích síla definuje úroveň výkonu dané aplikace. Elektrické zvedací sloupky řady LC jsou skupinou výkonných produktů LINAK®, jejichž cílem je zajistit spolehlivé zvedání, tlak či tah ve zdravotnickém vybavení vyžadujícím vysoký výkon.

Ve zdravotnictví se operační stoly, rentgenová zařízení a další moderní aplikace spoléhají na dostatek energie při zvedání těžkých břemen vysokou rychlostí. Na tomto aspektu závisí efektivita, ergonomie a pohodlí pacienta.

Řada LINAK® LC zahrnuje vysoce výkonné zvedací sloupky zajišťující výkonný tlačný či tažný pohyb. Jedním ze zástupců této řady je sloupek LC3 , který byl vyvinut k zajišťování rychlého a výkonného svislého zvedání ve špičkových zdravotnických aplikacích, jako jsou operační stoly a rentgenová zařízení. Kombinace kontrolboxu CO71 (350 W) a sloupku LC3 v systému zajistí, že sloupek LC3 rozpohybuje téměř cokoli svižnou maximální rychlostí 18,0 mm/s v 6000 N verzi a 29,0 mm ve 4000 N verzi.

Dodává se ve dvoustupňové verzi, trojstupňové verzi a ve verzi do náročných podmínek. Volba bude záviset na aplikaci, avšak všechny verze vyvinou sílu v tlaku až 4000 N, 5000 N nebo 6000 N a 4000 N v tahu. Zvedací sloupky LC3 s bezpečnostním faktorem 5 v obou směrech zatížení jsou mimořádně pevné a stabilní, ideální do prostředí chirurgických pracovišť a k vyšetřování, kde velmi záleží i na nepatrných pohybech.

Rozhoduje spolehlivost, stabilita a vysoký výkon – úkon za úkonem, den za dnem.


Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.