Technika a trendy

Práce pod tlakem vyžaduje aktivní ochranu

Důležitost hygieny ve zdravotnickém prostředí si velmi intenzivně si uvědomujeme. Orgány veřejného zdraví posouvají požadavky na zdroje až k mezním hranicím, takže cokoli, co dokáže třebas jen zmírnit tlak na personál, pacienty či rozpočty, dramaticky mění situaci.

V prevenci šíření multirezistentních bakterií a infekcí je vždy podstatné udržovat nemocniční lůžka a další důležité vybavení důkladně čisté. Dodržování náročných hygienických standardů však může vyvíjet tlak na zdroje a čas, přičemž agresivní chemikálie, horká voda a vysokotlaké trysky časově úsporných mycích tunelů jsou pro systémy pohonů lůžek skutečnou výzvou.

Standard LINAK® IPX6 Washable DURA™ takovému tlaku spolehlivě odolává: Náš sortiment výrobků DURA™ je testován, aby fungoval bezchybně i po letech častého čištění. Životnost našich výrobků v kontextu čištění je ve světle požadavků normy IEC60601 ve skutečnosti pětinásobná. Ať už vám budoucnost přinese cokoli, tlaku nejlépe odoláte se standardem Washable DURA™.

Aktivně chraňte své investice
Ve společnosti LINAK pomáháme zákazníkům připravit se na budoucnost s ještě náročnějšími standardy a zvýšeným zaměřením na hygienu. Naše výrobky pro zdravotnické aplikace překračují nároky několika požadovaných mezinárodních standardů a certifikátů, aby vás aktivně chránily i pod tlakem. Buďte připraveni čelit budoucím výzvám a trvejte na odolném řešení pro dlouhá léta používání, jež vašim zdravotnickým provozům dlouhodobě zachovají přidanou hodnotu.

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Zaostřeno na lůžka ve zdravotnictví

Při hledání cest pro zajištění vyššího stupně nezávislosti osob potřebujících péči jsou pomyslnou startovní čarou lůžka. Společnost LINAK nabízí dokonale padnoucí řešení pro nejrůznější konstrukce lůžek ve zdravotnictví.

Zobrazit

Leták LINAK IPX6 Washable DURA™

Omyvatelnost je součástí moderního zdravotnictví. LINAK IPX6 Washable DURA™ pro polohovatelné nemocniční a pečovatelské nemocniční vybavení – vyšší úroveň čistoty.

Zobrazit

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.