Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Efektivita, ergonomie, bezpečnost

V prostředí, kde zaměstnanci pracují pod silným časovým tlakem, sehrává efektivita zásadní roli. Ergonomický přístup zbaví zaměstnance těžkopádných a zbytečných pohybů, chrání ošetřovatele před možnými zraněními zad a pacientům zajistí kvalitnější péči.

Obrázky představují, jak řešení LINAK usnadňují lidem život.

Bezpečnost je pro nás prvořadá jak z fyzického hlediska, tak i z pohledu rizika infekce. Cílem zlepšování ergonomie a omezení nebezpečí křížové kontaminace je úsilí o zachování zdraví personálu i pacientů.

Zjistěte, jak společnost LINAK® usnadňuje život v každém ohledu.

 

Plynulý rozběh a dojezd

Omezením prudkých pohybů při rozběhu a dojezdu bude zvedání a spouštění pro pacienty plynulejší a pohodlnější.

 
 

Funkce turbo boost

S funkcí turbo boost můžete nezatížený zvedák polohovat o 30 % rychleji. Bez ohrožení bezpečnosti zrychlíte pracovní postupy – ušetříte čas při parkování a polohování zvedáku. Funkce turbo boost ušetří cenný čas na péči o pacienty.

Přečtěte si více o řešeních turbo boost pro zvedáky.

 
 

Bezdrátové připojení

S bezdrátovým ručním ovládáním se obejdete bez kabelů. Bezdrátové ruční ovládání pro všechny typy zdravotnických lůžek, zákrokových křesel a pultů napomáhá eliminovat riziko klopýtnutí o kabely a nabídne personálu rozšířený bezpečný pracovní prostor. Bezdrátové ruční ovladače eliminují riziko přetržení kabelů a usnadňují čištění pro lepší hygienu.

Další informace o bezdrátových řešeních pro lůžka a zvedáky.

 
 

OneConnect™

Vzdálený servis – získejte okamžitou pomoc prostřednictvím aplikace OneConnect a rychle vyřešte drobnější problémy. Řešení problémů v reálném čase (například s vybitou baterií) probíhá snadno a rychle – zařízení je během chvilky opět v provozu. Technici provedou diagnostiku aplikací na dálku a zajistí si dostupnost správných náhradních dílů k provedení zásahu na místě. Ušetří čas, úsilí i náklady.

Přečtěte si více o řešeních OneConnect pro lůžka a zvedáky.

 
 

IPX6 Washable DURA™

Dodržování hygieny je v omezování rizika infekce zásadní. Skoncujte s neefektivním a časově náročným ručním čištěním lůžek pacientů, která odolávají agresivnějším mycím podmínkám. Systém LINAK s krytím IPX6 Washable DURA™ je připraven k použití v mycím tunelu.

Přečtěte si více o hygienických řešeních LINAK pro lůžka a zvedáky.

 
 

Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte místní zastoupení společnosti LINAK.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás