Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Care For Tomorrow Today

Care for Tomorrow Today™ vyjadřuje filozofii společnosti LINAK. Jedná se o způsob uvažování, jenž ode všech vyžaduje myslet dopředu a společně hledat cesty ke zvyšování bezpečnosti, komfortu a ergonomie pro pacienty a ošetřující personál po celém světě.

S rostoucím počtem osob vyžadujících péči a poklesem stavu ošetřovatelů vyvstává naléhavá potřeba získávat inteligentní řešení umožňující efektivní pracovní postupy se zvyšováním komfortu a bezpečnosti pacientů. Právě proto se filozofie „Care For Tomorrow“ stala základem veškeré činnosti společnosti LINAK.

Jsme přesvědčeni, že je důležité myslet dopředu. Jedině tak dokážeme světu zajistit pokročilá ergonomická řešení, jimiž se výrazně odlišíme. Doufáme, že se po této cestě vydáte s námi.

Vytvořte pozitivní rozdíl
Chcete-li své se základní produkty jako jsou lůžka do sanatorií, invalidní vozíky, zvedáky pacientů a vyšetřovací stoly pozvednout na vyšší úroveň, doporučujeme vám využít řešení Intelligent Care Solutions™. Přinesete prospěch pacientům, pečovatelům i celé společnosti.

Jinými slovy: „Care For Tomorrow Today“.

„Inteligentní řešení péče (například v inteligentní lůžkách) neznamená, že máme s uživateli méně kontaktů. Technologický pokrok nám umožňuje návštěvy naplánovat na okamžik, kdy je naše pomoc uživatelům nejvhodnější. Něco takového přestavuje pro klienty, jejich příbuzné i pro nás velkou výhodu.“

Henriette Petersen, pečovatelka.
Care For Tomorrow Today™ play-icon

Care For Tomorrow Today (dnešní péče o zítřek)

Soubory

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.