Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Proč zvolit polohovatelné lůžko?

Sedm prostých důvodů k pořízení polohovatelného lůžka bez ohledu na věk.

Polohovatelná lůžka jsou vhodná pro každého
Nezáleží kým jste či kolik je vám let, zda se cítíte zdraví nebo vás pobolívá tělo, jestli žijete sami nebo v rodině – polohovatelné (zvedací) lůžko vám v každodenním životě zajistí dodatečné pohodlí. Některé úkony budou snazší a pohodlnější, zatímco jiné vám přinesou možnosti, na které byste ani nepomysleli.

Budete-li chtít, můžete si pohodlí polohovatelného lůžka začít užívat...

Proč zvolit polohovatelné lůžko

Relaxujte nebo pracujte
Možná musíte zkontrolovat e-mail nebo si ještě jednou přečíst souhrn zítřejší schůzky. Nebo byste si třeba jen rádi přečetli další kapitolu rozečteného románu? Ať už je důvod jakýkoli, můžete si nastavit pohodlnou polohu s pevnou opěrou zad a zvednutýma nohama. Se zvedacím lůžkem to vše zajistíte pouhým stisknutím tlačítka.

Proč zvolit polohovatelné lůžko

Zpříjemníte si probouzení
Nejlepší dny jsou ty, kdy můžete ráno dlouze dospávat. Polohovatelné lůžko lze během několika málo vteřin snadno proměnit v útulný snídaňový salonek.

Stačí zvednout zádovou část a nemusíte se podkládat tlustými polštáři, aby se vám příjemně sedělo.

 

Lůžko LINAK

Zlepšete si obvyklé postupy
Inteligentní domácnost nabízí více než „pouhé rozmlouvání“ s domácími aplikacemi prostřednictvím zařízení s podporou hlasového asistenta. Propojení vašeho lůžka s bezdrátovou sítí ve skutečnosti propojí vaši ložnici se zbytkem inteligentní domácnosti, vytvoří tím dodatečnou hodnotu, radost a v důsledku výrazně usnadní každodenní postupy. Představte si, že před ulehnutím k spánku systém automaticky ztlumí světlo, zamkne vstupní dveře a mírně sklopí lůžko do polohy ke spánku ve chvíli, kdy vyslovíte: „Alexo, dobrou noc!“ A nemusíte přitom hnout ani prstem. Řešení hlasového ovládání LINAK spolupracuje s asistentem Ok Google i Amazon Alexa.

 
Proč zvolit polohovatelné lůžko

Zajistěte si úlevu v těhotenství
Těhotenství může být docela vyčerpávající. Spánek občas ne a ne přijít a vstávání či uléhání může být přímo bojem.

Napolohujte si jednoduše nohy či záda tak, abyste získala potřebné pohodlí při spánku, úlevu bolavým zádům či unaveným nohám nebo si usnadnila vstávání a uléhání.

Proč zvolit polohovatelné lůžko

Upevněte si citové vazby s dítětem
Komfort je nezbytný při kojení miminka i během krásných chvil utváření vazeb. Ve dne v noci musíte dokázat najít polohu, jež vám umožní vytvořit potřebné pohodlí pro vás i vaše dítě – i když třeba někdy jen na několik hodin. V polohovacím lůžku si jednoduše zvednete nohy či opěradlo a vytvořte podmínky pro ty nejlepší okamžiky.

 
Proč zvolit polohovatelné lůžko

Zbavte se chrápání
Možná o tom něco víte? Váš partner hlučně oddychuje a celou noc vás budí. Jedním z nejjednodušších způsobů minimalizace chrápání je usnadnění dýchání přizvednutím zádového dílu – často postačí třeba jen decimetr. Nehlučné polohovatelné lůžko může pomoci vám i vašemu protějšku – aniž byste jej či ji při polohování probudili!

Proč zvolit polohovatelné lůžko

Odpočívejte a regenerujte po cvičení
Je známo, že správné zotavení těla po náročné námaze je stejně důležité jako samotné cvičení.

Přizvedněte si podpěru a dopřejte unaveným nohám dokonalejší regeneraci.

 
 
Google, YouTube a Google Nest Mini jsou ochranné známky společnosti Google LLC.
Služba Google Assistant není v některých zemích a jazycích k dispozici.
Amazon, Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích smluvních partnerů.
 

Zvolte si polohovatelné lůžko pro zlepšení pohodlí života.

Šest důvodů k pořízení polohovatelného lůžka play-icon

Proč zvolit polohovatelné lůžko?

LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

Soubory

Představujeme hlasové ovládání polohovatelných lůžek

Chytré reproduktory dnes pronikají všude – ložnice nevyjímaje. Naše nabídka připojení zajistí konkurenceschopnost vašich lůžek do budoucna, podpoří vaši značku a koncovým uživatelům ulehčí každodenní postupy. Začněte s vylepšeními LINAK již dnes a staňte se vysněnými výrobci.

Proč zvolit polohovatelné lůžko?

Šest prostých důvodů k pořízení elektricky polohovatelného komfortního lůžka bez ohledu na věk. Mimořádné pohodlí a flexibilita elektrického polohovatelného komfortního lůžka vám zpříjemní život v mnoha ohledech.

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte rozmanitost systémů a produktů HOMELINE pro polohovatelná lůžka a křesla.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás