Technika a trendy

Proč zvolit polohovatelné lůžko?

Šest prostých důvodů k pořízení polohovatelného lůžka bez ohledu na věk.

Polohovatelná lůžka jsou vhodná pro každého
Nezáleží kým jste či kolik je vám let, zda se cítíte zdraví nebo vás pobolívá tělo, jestli žijete sami nebo v rodině – polohovatelné (zvedací) lůžko vám v každodenním životě zajistí dodatečné pohodlí. Některé úkony budou snazší a pohodlnější, zatímco jiné vám přinesou možnosti, na které byste ani nepomysleli.

Budete-li chtít, můžete si pohodlí polohovatelného lůžka začít užívat...

Proč zvolit polohovatelné lůžko

zpříjemníte si probouzení.
Nejlepší dny jsou ty, kdy můžete ráno dlouze dospávat. Polohovatelné lůžko lze během několika vteřin snadno proměnit v útulný snídaňový salonek.

Stačí zvednout zádovou část a nemusíte se podkládat tlustými polštáři, aby se vám příjemně sedělo.

Proč zvolit polohovatelné lůžko

najdete úlevu v těhotenství.
Těhotenství může být docela vyčerpávající. Spánek občas ne a ne přijít a vstávání či uléhání může být přímo bojem.

Napolohujte si jednoduše nohy či záda tak, abyste získala potřebné pohodlí pro spánek, úlevu bolavým zádům či unaveným nohám a usnadnila si vstávání i uléhání.

 
Proč zvolit polohovatelné lůžko

upevněte citové vazby s dětmi.
Komfort je nezbytný při kojení miminka i během krásných chvil utváření vazeb. Ve dne v noci musíte dokázat najít polohu, jež vám umožní vytvořit potřebné pohodlí pro vás i vaše dítě – i když třeba někdy jen na několik hodin. V polohovacím lůžku si jednoduše zvednete nohy či opěradlo a vytvořte podmínky pro ty nejlepší okamžiky.

Proč zvolit polohovatelné lůžko

odpočívejte a regenerujte po cvičení.
Je známo, že správné zotavení těla po náročném cvičení je stejně důležité jako samotné cvičení. Přizvedněte podpěru nohou a dopřejte si dokonalejší regeneraci.

 
Proč zvolit polohovatelné lůžko

relaxujte nebo pracujte.
Možná musíte zkontrolovat e-mail nebo si ještě jednou přečíst souhrn zítřejší schůzky. Nebo byste třeba jen rádi dokončili další kapitolu rozečteného románu. Ať už je důvod jakýkoli, můžete si nastavit pohodlnou polohu s pevnou opěrou zad a zvednutýma nohama. Se zvedacím lůžkem to vše zajistíte pouhým stisknutím tlačítka.

Proč zvolit polohovatelné lůžko

zbavte se chrápání.
Možná o tom něco víte? Váš partner hlučně oddychuje a celou noc vás budí. Jedním z nejjednodušších způsobů minimalizace chrápání je usnadnění dýchání přizvednutím opěradla – často postačí třeba jen decimetr. Nehlučné polohovatelné lůžko může pomoci vám i vašemu protějšku – aniž byste jej či ji při polohování probudili!

 

Zvolte si polohovatelné lůžko pro zlepšení pohodlí života.

Šest důvodů k pořízení polohovatelného lůžka play-icon

Proč zvolit polohovatelné lůžko?

LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

Soubory

Proč zvolit polohovatelné lůžko?

Šest prostých důvodů k pořízení elektricky polohovatelného komfortního lůžka bez ohledu na věk. Mimořádné pohodlí a flexibilita elektrického polohovatelného komfortního lůžka vám zpříjemní život v mnoha ohledech.

Zobrazit

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte nejrůznější systémy TWINDRIVE s nízkou hlučností a příznivými rozměry k vestavbám, jež lze využít jak v lůžkách s pružinovými matracemi, tak i v kombinaci s lamelovými rošty.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.