Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Využívání integrovaného řízení v komfortních lůžkách

Do pohonů pro komfortní lůžka integrujeme kontrolbox, abychom zajistili minimalizaci součástí systému, což povede ke zkrácení doby montáže, omezení nákladů na výrobu a optimalizaci řízení skladových zásob výrobců.

Využívání integrovaného řízení v komfortních lůžkách

Pokud se pohony pro komfortní lůžka dodávají s integrovaným řízením, je kontrolbox integrován do pohonu. Tato technologie představuje pro výrobce, designéry i spotřebitele velkou výhodu, neboť zajistí minimální počet prvků systému. Celý systém se pak ještě snáze integruje do mnoha nejrůznějších konstrukcí lůžek. Zásadní výhodou je také skutečnost, že integrace řízení ušetří designérům i výrobcům potíže při správě a montáži kontrolboxů.

Ušetřete si čas a potíže při výrobě a řízení stavu zásob
Integrované řízení ušetří výrobcům starosti s řešením umístění konrolboxu a přinese řadu výhod v řízení výroby a stavu zásob. Ve výrobě se přínos projeví menšími nároky na počet kabelů kompletního systému a nižší časovou náročností. Při řízení stavu zásob může být výrobce efektivnější, neboť kontrolbox s kabeláží nemusí zabírat prostor ve skladu a nemusí být veden jako součást zásob.

Pro designéry lůžek představuje systém s integrovaným řízením výhodu v podobě minimálních nároků na místo v nábytku a usnadnění integrace polohování. Zákazníci tak získají polohovatelné lůžko, pod nímž stále zůstane volný prostor.

Méně kabelů prospívá všem
Pro výrobce i návrháře lůžek je další výhodou integrovaného kontrolboxu samozřejmě i úbytek kabelů, které se mohou poškodit nebo uvíznout v rámu lůžka. V zásadě to znamená méně porouchaných systémů i finančních prostředků vynaložených na výměnu a montáž nových kabelů. Výhody pro značku jsou zřejmé – vítězí polohovatelné lůžko s nízkými nároky na údržbu. Spotřebitelé z toho budou automaticky těžit, neboť ubude součástí, jež by se mohly porouchat či poškodit s následnými výdaji na opravy.

Podívejte se prosím na níže uvedené související výrobky a vyhledejte produkty LINAK® pro komfortní lůžka s integrovaným řízením.

 
LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

LINAK TWINDRIVE® TD4 – mechanické spouštění play-icon

LINAK TWINDRIVE® TD4 – mechanické spouštění

LINAK TWINDRIVE® TD4 – montáž play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – montáž

LINAK TWINDRIVE® TD4 – párování play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – párování

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku play-icon

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte rozmanitost systémů a produktů HOMELINE pro polohovatelná lůžka a křesla.

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás