Technika a trendy

Technologie IC (Integrated Controller) pro komfortní lůžka

Technologie IC (Integrated Controller) v pohonech pro komfortní lůžka zajistí minimalizaci počtu součástí systému, zkrátí dobu montáže, sníží výrobní náklady a pomůže výrobcům lůžek optimalizovat řízení stavu zásob.

Pokud jsou pohony pro komfortní lůžka vybaveny technologií IC (Integrated Controller), je kontrolbox integrován do pohonu. Tato technologie představuje pro výrobce, designéry i spotřebitele velkou výhodu, neboť zajistí minimální počet prvků systému. Celý systém je tak ještě kompaktnější a snáze se integruje do mnoha nejrůznějších konstrukcí lůžek. Zásadní výhodou je také skutečnost, že technologie IC ušetří designérům i výrobcům potíže při správě a montáži kontrolboxů.

Ušetřete si čas a potíže při výrobě a řízení stavu zásob
Integrované řízení ušetří výrobcům starosti s řešením umístění konrolboxu a přinese řadu výhod v oblasti výroby a řízení stavu zásob. Ve výrobě se technologie IC projeví menšími nároky na počet kabelů kompletního systému a nižší časovou náročností. Při řízení stavu zásob může být výrobce efektivnější, neboť kontrolbox s kabeláží nemusí zabírat prostor ve skladu a nemusí být veden jako součást zásob.

Pro designéry lůžek představuje systém s integrovaným řízením výhodu v podobě minimálních nároků na prostor v nábytku a usnadnění integrace nastavitelnosti. Zákazníci tak mohou získat polohovatelné lůžko a stále jim pod ním zůstane prostor.

Méně kabelů prospívá všem
Pro výrobce i návrháře lůžek je další výhodou integrovaného kontrolboxu samozřejmě i úbytek kabelů, které se mohou poškodit nebo uvíznout v rámu postele. V zásadě to znamená méně porouchaných systémů a méně finančních prostředků vynaložených na výměnu a montáž nových kabelů. Výhody pro značku jsou zřejmé: vítězí polohovatelné lůžko s nízkými nároky na údržbu. Spotřebitelé získají výhody automaticky, neboť systém tvoří méně součástí, které se mohou rozbít nebo poškodit. Výsledkem je lůžko s menší pravděpodobností četných oprav.

Podívejte se prosím na níže uvedené související výrobky a vyhledejte produkty LINAK® s technologií IC pro komfortní lůžka.

 
LINAK – výrobky světové třídy play-icon

LINAK – výrobky světové třídy

LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

LINAK TWINDRIVE® TD4 – mechanické spouštění play-icon

LINAK TWINDRIVE® TD4 – mechanické spouštění

LINAK TWINDRIVE® TD4 – montáž play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – montáž

LINAK TWINDRIVE® TD4 – párování play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – párování

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku play-icon

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte nejrůznější systémy TWINDRIVE s nízkou hlučností a příznivými rozměry k vestavbám, jež lze využít jak v lůžkách s pružinovými matracemi, tak i v kombinaci s lamelovými rošty.

Zobrazit

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.