Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Vytvořte PVC-Free™ ložnici a obývací prostor

Výrobky PVC-Free™ od společnosti LINAK, vyrobené pro nastavitelný komfortní nábytek (polohovatelná lůžka nebo naklápěcí křesla), zahrnují kabely, samostatné či duální pohony a nabídku ručních ovladačů.

Vytvořte PVC-Free ložnici s pohony LINAK pro komfortní nábytek

Společnost LINAK vyjadřuje své poslání slovy: „We improve your life“. Silně se nás dotýkají rovněž otázky klimatu a životního prostředí. Inženýři společnosti LINAK se proto snaží naše výrobky neustále vyvíjet a vylepšovat, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí. Jedním ze způsobů, jak tohoto cíle dosáhnout, je uznat a přijmout skutečnost, že k materiálům obsahujícím polyvinylchlorid (obvykle známý jako PVC) existují alternativy.

Výrobky bez PVC pro polohovatelný komfortní nábytek, mezi něž patří například samostatné pohony, duální pohony TWINDRIVE® a kabely s ovládacími prvky, jsou označeny logem LINAK PVC-Free™. Výrobci, návrháři lůžek a majitelé značek tak mohou pro své zákazníky navrhnout ekologicky šetrnější lůžka využívající naše produkty.

Víte, že...
PVC je druh plastu využívaný často v izolacích kabelů nebo jako povrchová úprava elektrických komponent? K dosažení poddajnosti se do těchto materiálů přidávají změkčovadla, z nichž nejpoužívanějšími jsou ftaláty. Ftaláty mohou narušovat hormonální systém a bývají spojovány s řadou chronických chorob či výskytem vrozených vad. PVC je třeba recyklovat samostatně, což může být nákladné, a při spalování těchto materiálů se uvolňují dioxiny.

 
LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

LINAK TWINDRIVE® TD4 – mechanické spouštění play-icon

LINAK TWINDRIVE® TD4 – mechanické spouštění

LINAK TWINDRIVE® TD4 – montáž play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – montáž

LINAK TWINDRIVE® TD4 – párování play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – párování

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku play-icon

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte rozmanitost systémů a produktů HOMELINE pro polohovatelná lůžka a křesla.

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás