Technika a trendy

10 důvodů k výběru systému LINAK pro lůžka

Zvolíte-li si pro svá lůžka systémy LINAK®, získáte skutečně hodnotná řešení. Představíme vám deset důvodů ve prospěch výběru systému LINAK pro vaše lůžka. Důvody zahrnují nízký příkon pouhých 0,1 W v pohotovostním režimu, test 100% funkčnosti všech výrobků, lokální schválení k provozu a bezdrátové ruční ovládání. Souhrn všech důvodů naleznete níže.

Minimalizace spotřeby energie
Technologie LINAK ZERO™ zajišťuje nízkou spotřebu energie polohovatelného lůžka – pouze 0,1 W v pohotovostním režimu.

Kromě omezení výdajů za energie přinese i výrazné omezení uhlíkové stopy (CO2) vašeho řešení pohybu. Technologie ZERO™ zmírní intenzitu magnetického pole, které se u elektrických aplikací vždy vyskytuje. Stručně řečeno, lůžko spí spolu s uživatelem a nezatěžuje jej žádným vyzařováním.

Motory TWINDRIVE® mají standardně velmi nízkou spotřebu energie. Výrobky s nízkou spotřebou v pohotovostním režimu rozpoznáte podle loga ZERO™.

Příkon v pohotovostním režimu
 

Prostředí PVC-Free™
Technici ze společnosti LINAK se snaží výrobky neustále rozvíjet a vylepšovat, aby byl minimalizován dopad na životní prostředí. Duální pohony TD4 a TD5 jsou vyrobeny z materiálů LINAK® PVC Free™ – včetně kabelů, pouzder atd. To je jistě dobrá zpráva pro pobyt v prostředí interiérů i pro přírodu venku.

PVC Free
 

Test 100% funkčnosti
Od společnosti LINAK můžete očekávat kvalitu v každém detailu. Každý systém servopohonů LINAK pro komfortní nábytek prochází testem 100% funkčnosti. Nové výrobky vždy procházejí rozsáhlou sérií opakovaných zkoušek.
Provozujeme jedno z největších testovacích center pro eklektické pohony na světě. Každý výrobek je před opuštěním továrny velmi pečlivě testován. Společnost LINAK vyvíjí a vyrábí pohony již od roku 1976. Je nám známo, že pro výrobu vysoce kvalitních pohybových řešení pro nejrůznější aplikace je důležité testování.

Funkční test
 

Získejte maximum prostoru pod lůžkem
Díky štíhlému designu lineárního duálního pohonu LINAK lze systém pod lůžkem snadno skrýt. Systémy hladce zapadnou do celkového designu a v místě pod pohony zůstane maximální prostor pro snadné čištění či ukládání předmětů.

Maximum volného prostoru
 

Odpovídající schválení
Globalizace je prostě skutečností. Standardizace však samozřejmá není a požadavky na polohovatelná komfortní lůžka se různí stejně jako uživatelé, kteří si na nich užívají luxusu. Standardy a schválení se liší oblast od oblasti – často dokonce i mezi jednotlivými zeměmi.

Používáte-li řešení s pohony LINAK , můžete si být jisti, že naše systémy budou mít všechna odpovídající schválení. Nabízíme také pomoc a poradenství k vašim aplikacím se stanovením vaší i naší oblasti odpovědnosti. Spoluprací se společností LINAK získáváte partnera obeznámeného s normami či schvalovacími postupy po celém světě a spolehlivého dodavatele špičkových systémů elektrických pohonů.

Odpovídající schválení
 

Používejte aplikaci jako ovladač
Mobilní zařízení se stala součástí každodenního života. Vyvýšené lůžko polohované duálními pohony LINAK můžete kdykoli ovládat prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu nebo tabletu.

Aplikaci lze také upravit, aby odrážela vaši značku, nebo ji dokonce přizpůsobit na míru vlastním potřebám pomocí sady nástrojů LINAK pro vývoj softwaru.

Aplikace Bed Control
 

Bezdrátové ruční ovládání
Ruční ovládání je jednou z mála technických součástí polohovatelného komfortního nábytku, s nimiž koncoví zákazníci dennodenně manipulují. Funkčnost, design a vzhled musí kráčet ruku v ruce.

Všechna polohovatelná lůžka s pohony LINAK jsou vybavena bezdrátovým ručním ovládáním. Kabely se tak nikdy nepřipletou do cesty a uživatelé budou mít kontrolu na dosah ruky. Všechny ovladače LINAK charakterizuje ergonomický design a intuitivní ikony. Jsou k dispozici ve standardních i pokročilých verzích.

Bezdrátové provedení
 

Pro snadný transport a montáž: Systémy s nízkou hmotností
Všechny duální pohony LINAK mají nízkou hmotnost a díky lineární konstrukci lze na paletu naložit až 79 jednotek. Nechybí ani dva snadno použitelné kryty. Duální pohony jsou navrženy k montáži pomocí univerzálních otočných držáků, do nichž snadno dosednou.

Duální pohon jednoduše položte na horní stranu univerzálních otočných držáků, nasuňte kryty, připojte napájení a systém spárujte s ručním ovládáním.

Nízká hmotnost
 

Usnadnili jsme balení, dodávku a instalaci duálních pohonů LINAK k zajištění spolehlivého polohování vašeho komfortního nábytku. Polohovatelné komfortní lůžko se systémem LINAK lze v pouhých čtyřech krocích zabalit a odeslat zákazníkovi.

Tichá technologie
Zvuky ovlivňují kvalitu spánku. Mnoho osob potřebuje k usnutí absolutní ticho a většina odborníků se shoduje, že nic zdravý spánek nenarušuje více než hluk.  Hluk je však něco jiného než chrupající partner nebo vzdálený hluk dopravy. Věnujete například dostatečnou pozornost zvukům motorů polohovatelného lůžka? I zvuk nezachytitelný sluchem může ovlivňovat vaše tělo a mozek – zejména ve spánku.

Příjemný zvuk pokládáme za přirozenou a integrální součást komfortního lůžka. Na aspekt zvuku pohlížíme vážně.

Příjemný zvuk
 

Společnost LINAKvěnuje problematice zvuku při vytváření pohybových řešení pro komfortní lůžka  značnou pozornost. V průběhu vývoje řešení zvuk sehrává důležitou roli. Otázka hlučnosti byla během desetiletí pro společnost LINAK  v duálních pohonech rozhodujícím faktorem. S hrdostí můžeme prohlásit, že naše řešení patří mezi nejtišší na trhu. Můžete si tak v noci polohovat lůžko, aniž byste budili partnera.

Nouzové spouštění při výpadku napájení
Prostřednictvím více než 30 místních prodejních kanceláří po celém světě získala společnost LINAK v posledních několika desetiletích rozsáhlý přehled o situaci na trhu. Víme, že některé země mají velmi rozvinuté energetické sítě, zatímco jiné oblasti bojují s občasnými výpadky napájení.

Používáte-li však systémy pohonů LINAK , zůstanete vždy v bezpečí. Všechny naše duální pohony jsou vybaveny kličkou pro nouzové mechanické spouštění. Klička je snadno přístupná a při výpadku napájení je spouštění jednoduchou záležitostí . Jako alternativu pro nouzové spouštění doporučujeme volitelnou 9V baterii.

Nouzové spouštění
 
LINAK – výrobky světové třídy play-icon

LINAK – výrobky světové třídy

LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

LINAK TWINDRIVE® TD4 – mechanické spouštění play-icon

LINAK TWINDRIVE® TD4 – mechanické spouštění

LINAK TWINDRIVE® TD4 – montáž play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – montáž

LINAK TWINDRIVE® TD4 – párování play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – párování

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku play-icon

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte nejrůznější systémy TWINDRIVE s nízkou hlučností a příznivými rozměry k vestavbám, jež lze využít jak v lůžkách s pružinovými matracemi, tak i v kombinaci s lamelovými rošty.

Zobrazit

Aplikace Bed Control – jednoduchá a přizpůsobitelná

Použijte aplikaci Bed Control jako novou odlišnou možnost bezdrátového ručního ovládání. Přečtěte si brožuru a zjistěte, jak přizpůsobit aplikaci, aby odrážela vaši značku a dejte jasně najevo, kdo odpovídá za pohodlí vašich klientů.

Zobrazit

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.