Kontaktujte nás zde
Systém

Systémy pohonů Standard pro komfortní lůžka

Systém pohonů Standard je obvykle určen pro komfortní lůžka systémy vyžadující polohování v oblasti zad a nohou spolu s řadou moderních funkcí, jako je podsvícení lůžka a simultánní pohon.

Systémy pohonů Standard pro komfortní nábytek: Duální pohon Standard LINAK® TWINDRIVE™, ruční ovládání a aplikace.

Systém Standard může tvořit duální pohon LINAK® TWINDRIVE® verze Standard nebo sada samostatného pohonu LA18 IC a vhodným ručním ovládáním.

Verzi Standard pohonu LINAK® TWINDRIVE® představuje duální pohon s nízkou úrovní hluku a kompaktními rozměry k vestavbě, jenž poskytuje maximum volného prostoru pod lůžkem. Jedná se o koncept vše-v-jednom: dva pohony v jedné jednotce s integrovaným kontrolboxem.

Sada samostatného pohonu LA18 IC (Integrated Controller) verze Standard je kompaktní tichý systém pohonů s výkonem v tlaku až 6 000 N.

Tato řešení jsou navržena k bezproblémové integraci (obvykle do komfortních lůžek), aniž by narušovala celkový design.

Varianty systému pro různá řešení
Se standardními verzemi inovativního duálního pohonu LINAK TWINDRIVE® a kompaktní výkonnou verzí LA18 IC Standard získáte řadu různých variant systémů. Nejvhodnější řešení pro vaši aplikaci bude záviset na celkovém designu lůžka.

Duální pohon TD4 Standard je ideální řešení pro lůžka s lamelovými rošty a standardní velikostí matrace k zajištění potřeby polohovatelných opěradel či opěr nohou.

Duální pohon TD5 Standard je díky své nosnosti až 7 000 N ideální součástí lůžek s boxspringovými matracemi vyžadujícími polohování v oblasti zad a nohou.

Sada samostatného pohonu LA18 IC Standard je vhodná pro jakýkoli typ lůžka vyvinutého speciálně pro samostatné pohony, neboť každá z jednotek LA18 IC vyvine sílu v tlaku až 6 000 N. Technologie také IC zajistí úbytek počtu kabelů a montovaných součástí v porovnání s jinými systémy samostatných pohonů. Podporuje nastavitelné opěradlo, opěrku nohou a možnost přidání dodatečné polohovatelnosti, například v oblasti nohou či krku.

 
LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku play-icon

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte rozmanitost systémů a produktů HOMELINE pro polohovatelná lůžka a křesla.

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás