Systém

Systémy pohonů Standard pro komfortní nábytek

Systém pohonů Standard je obvykle určen pro lůžkové systémy vyžadující polohování v oblasti zad a nohou spolu s řadou moderních funkcí, jako je podsvícení lůžka a paralelní chod.

Systém Standard tvoří duální pohon LINAK® TWINDRIVE™ verze Standard, vhodné ruční ovládání a samozřejmě také odpovídající kabel.

Verzi Standard pohonu LINAK® TWINDRIVE® představuje duální pohon s nízkou úrovní hluku a kompaktními zástavbovými rozměry, jenž poskytuje maximum volného prostoru pod lůžkem. Jedná se o koncept vše v jednom – dva pohony v jedné jednotce s integrovaným kontrolboxem.

Tato jednotka je navržena k bezproblémové integraci (obvykle do komfortních lůžek), aniž by narušovala celkový design.

TD je zkratkou pro TWINDRIVE
Všechny duální pohony LINAK nesou ve svém názvu označení „TD“. Jedná se o pohony TWINDRIVE® – výrobky renomované kvality LINAK.

Obměny systému pro různá řešení
S verzemi Standard inovativního duálního pohonu LINAK TWINDRIVE™ získáte nejméně dvě různé varianty systému. Nejvhodnější řešení pro vaši aplikaci bude záviset na celkovém designu lůžka.

TD4 Standard je ideální řešení pro lůžka s lamelovými rošty a standardní velikostí matrace a k zajištění potřeby polohovatelných opěradel či opěr nohou.

Pohon TD5 Standard je díky své nosnosti až 7000 N ideální součástí lůžek s boxspringovými matracemi vyžadujícími polohování oblasti zad a nohou.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – nová generace systémů duálních servopohonů

LINAK – výrobky světové třídy play-icon

LINAK – výrobky světové třídy

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku play-icon

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte nejrůznější systémy TWINDRIVE s nízkou hlučností a příznivými rozměry k vestavbám, jež lze využít jak v lůžkách s pružinovými matracemi, tak i v kombinaci s lamelovými rošty.

Zobrazit

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Zobrazit

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.