Systém

Systémy pohonů Advanced pro komfortní lůžka

Systém pohonů Advanced je určen pro lůžkové systémy vyžadující kromě polohování zad a nohou ještě jiné vlastnosti známé ze systému Standard – dodatečné funkce oblíbených poloh, masáže a další možnosti polohování.

Systémy pohonů Advanced (duální nebo samostatné) jsou vyrobeny pro konstrukce lůžek vyžadující dodatečné pohony nebo příslušenství. Kromě nízké hladiny hluku a malých rozměrů k vestavbám s maximálním volným prostorem pod lůžkem nabízejí systémy pohonů také skvělé integrované funkce, například paměť k uložení oblíbených poloh, integrované podsvícení lůžka a možnosti přidání dalších doplňkových polohovacích mechanismů či masážních motorů.

Tyto systémy jsou navrženy k bezproblémové integraci (obvykle do komfortních lůžek), aniž by narušovaly celkový design.

Varianty systému pro různá řešení
S verzemi Advanced inovativního duálního pohonu LINAK TWINDRIVE® a kompaktní výkonnou sadou samostatného pohonu LA18 IC Advanced získáte řadu různých variant systémů. Nejvhodnější řešení pro vaši aplikaci bude záviset na celkovém designu lůžka.

TD4 Advanced je ideální řešení pro lůžka s lamelovými rošty a potřebou polohování opěradel či nohou.

Pohon TD5 Advanced je díky své nosnosti až 7 000 N ideální součástí lůžek s boxspringovými matracemi vyžadujícími polohování oblasti zad a nohou.

Sada samostatného pohonu LA18 IC Advanced je vhodná pro jakýkoli typ lůžka vyvinutého speciálně pro samostatné pohony, neboť každá z jednotek LA18 IC vyvine sílu v tlaku až 6 000 N. Technologie IC také zajistí úbytek počtu kabelů a montovaných součástí v porovnání s jinými systémy samostatných pohonů. Podporuje nastavitelné opěradlo, opěrku nohou a možnost přidání dodatečné polohovatelnosti, například v oblasti nohou či krku. Můžete také ukládat oblíbené polohy a rovnou přidat i masážní funkci.

 
Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku play-icon

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku

Ruční ovládání LINAK HC40 TWIST™ pro polohovatelná komfortní lůžka play-icon

Ruční ovládání LINAK HC40 TWIST™ pro polohovatelná komfortní lůžka

Ruční ovládání LINAK HC40 FRAME pro polohovatelná komfortní lůžka play-icon

Ruční ovládání LINAK HC40 FRAME™ pro polohovatelná komfortní lůžka

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte nejrůznější systémy TWINDRIVE s nízkou hlučností a příznivými rozměry k vestavbám, jež lze využít jak v lůžkách s pružinovými matracemi, tak i v kombinaci s lamelovými rošty.

Zobrazit

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Zobrazit

Aplikace Bed Control – jednoduchá a přizpůsobitelná

Použijte aplikaci Bed Control jako novou odlišnou možnost bezdrátového ručního ovládání. Přečtěte si brožuru a zjistěte, jak přizpůsobit aplikaci, aby odrážela vaši značku a dejte jasně najevo, kdo odpovídá za pohodlí vašich klientů.

Zobrazit

HC40 FRAME™

Toto je nová generace ručních ovladačů pro polohovatelná komfortní lůžka – vytvořených podle vašich přání. Verze HC40 FRAME™ se vzhledově liší od modelu HC40 TWIST™ kovovým rámečkem.

Zobrazit

HC40 TWIST™

Toto je nová generace ručních ovladačů pro polohovatelná komfortní lůžka – vytvořená podle vašich přání. Od verzí HC40 FRAME™ se ovladače HC40 TWIST™ liší svým jedinečným zakřiveným tvarem.

Zobrazit