Systém

Systémy pohonů Advanced pro komfortní nábytek

Systém pohonů Advanced je určen pro lůžkové systémy vyžadující kromě polohování zad a nohou ještě jiné vlastnosti známé ze systému Standard – spolu s dodatečnými funkcemi oblíbených poloh, masáže a dalšími možnostmi polohování.

Dobře víme, že k zajištění plynulého a tichého polohování lůžka s pružinovou matrací je zapotřebí vysoce výkonný systém motorů. Právě proto mají verze Advanced u duálních pohonů LINAK® TWINDRIVE™ vysokou nosnost – přesněji řečeno – až 7000 N.

Verze Advanced pohonu LINAK® TWINDRIVE™ je také konceptem typu vše v jednom – dva pohony v jediné jednotce s integrovaným kontrolboxem. Tato jednotka je navržena k bezproblémové integraci (obvykle do komfortních lůžek), aniž by narušovala celkový design. Duální pohony Advanced jsou vyrobeny pro konstrukce lůžek vyžadující dodatečné pohony nebo příslušenství. Kromě nízké hladiny hluku a malých zástavbových rozměrů, s maximálním volným prostorem pod lůžkem, zajišťují duální pohony také skvělé integrované funkce, například paměť k uložení oblíbených poloh.

TD je zkratkou pro TWINDRIVE
Všechny duální pohony LINAK nesou ve svém názvu označení „TD“. Jedná se o pohony TWINDRIVE® – výrobky renomované kvality LINAK.

Obměny systému pro různá řešení
S verzemi Advanced inovativního duálního pohonu LINAK TWINDRIVE™ získáte nejméně dvě různé varianty systému. Nejvhodnější řešení pro vaši aplikaci bude záviset na celkovém designu lůžka.

TD4 Advanced je ideální řešení pro lůžka s lamelovými rošty a potřebou polohování opěradel či nohou.

Pohon TD5 Advanced je díky své nosnosti až 7000 N ideální součástí lůžek s boxspringovými matracemi vyžadujícími polohování oblasti zad a nohou.

 
Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku play-icon

Pohled do zákulisí: Výroba duálních pohonů LINAK® na Slovensku

Ruční ovládání LINAK HC40 TWIST™ pro polohovatelná komfortní lůžka play-icon

Ruční ovládání LINAK HC40 TWIST™ pro polohovatelná komfortní lůžka

Ruční ovládání LINAK HC40 FRAME pro polohovatelná komfortní lůžka play-icon

Ruční ovládání LINAK HC40 FRAME™ pro polohovatelná komfortní lůžka

Soubory

HOMELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte nejrůznější systémy TWINDRIVE s nízkou hlučností a příznivými rozměry k vestavbám, jež lze využít jak v lůžkách s pružinovými matracemi, tak i v kombinaci s lamelovými rošty.

Zobrazit

Rozšiřte si zónu pohodlí

V případě konstrukcí volnočasových lůžek společnost LINAK chápe potřebu bezpečných a spolehlivých každodenně vytížených pohonů. Systém TWINDRIVE je ten pravý pro výrobce lůžek.

Zobrazit

Aplikace Bed Control – jednoduchá a přizpůsobitelná

Použijte aplikaci Bed Control jako novou odlišnou možnost bezdrátového ručního ovládání. Přečtěte si brožuru a zjistěte, jak přizpůsobit aplikaci, aby odrážela vaši značku a dejte jasně najevo, kdo odpovídá za pohodlí vašich klientů.

Zobrazit

HC40 FRAME™

Toto je nová generace ručních ovladačů pro polohovatelná komfortní lůžka – vytvořených podle vašich přání. Verze HC40 FRAME™ se vzhledově liší od modelu HC40 TWIST™ kovovým rámečkem.

Zobrazit

HC40 TWIST™

Toto je nová generace ručních ovladačů pro polohovatelná komfortní lůžka – vytvořená podle vašich přání. Od verzí HC40 FRAME™ se ovladače HC40 TWIST™ liší svým jedinečným zakřiveným tvarem.

Zobrazit

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.