Systémy pohonů pro komfortní nábytek
Každé lůžko lze vylepšit. Komfortní elektrické polohování lze využít v robustních lůžkách s těžkými pružinovými matracemi, v lehčích lůžkách s lamelovými rošty či jiném komfortním nábytku (například v naklápěcích křeslech). Společnost LINAK navrhuje a vytváří kompletní systémy pohonů se snadnou integrací do všech typů komfortního nábytku.

Různé potřeby vyžadují různá řešení
Pro komfortní lůžka nabízíme systémy Standard či Advanced. Oba typy systémů mají vysokou nosnost k zajištění maximální flexibility bez ohledu na zvolenou matraci.

Systém pohonů Standard je určen pro lůžkové systémy vyžadující polohování v oblasti zad a nohou spolu s řadou moderních funkcí, jako je podsvícení lůžka a simultánní pohon. Technickým základem systému Standard je duální pohon LINAK® TWINDRIVE® verze Standard nebo sada samostatného pohonu LA18 IC kombinovaná s vhodným ručním ovládáním.

 Systém pohonů Advanced je určen pro lůžkové systémy vyžadující kromě polohování zad a nohou ještě jiné vlastnosti známé ze systému Standard – dodatečné funkce oblíbených poloh, masáže a další možnosti polohování. Technickým základem systému Advanced je duální pohon LINAK TWINDRIVE® verze Advanced nebo sada samostatného pohonu LA18 IC kombinovaná s vhodným ručním ovládáním a různým volitelným příslušenstvím.

Přehled systémů

10 důvodů

Představíme vám deset důvodů ve prospěch výběru systémů pohonů LINAK pro vaše polohovatelná lůžka.

Ukázat více

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.