Systémy pohonů pro komfortní nábytek
Vylepšit lze každé lůžko. Komfortní elektrické polohování lze využít v robustních lůžkách s těžkými pružinovými matracemi, v lehčích lůžkách s lamelovými rošty či jiném komfortním nábytku. Společnost LINAK navrhuje a vytváří kompletní systémy pohonů se snadnou integrací do všech typů komfortního nábytku.

Různé potřeby vyžadují různá řešení
Nabízíme standardní i pokročilé systémy zejména pro komfortní lůžka. Oba typy systémů mají vysokou nosnost k zajištění maximální flexibility bez ohledu na zvolenou matraci.

Systém pohonů Standard je určen pro lůžkové systémy vyžadující polohování v oblasti zad a nohou spolu s řadou moderních funkcí, jako je podsvícení lůžka a simultánní pohon. Technickým základem systému Standard je duální pohon LINAK® TWINDRIVE™  verze Standard, vhodné ruční ovládání a samozřejmě také odpovídající kabel.

Systém pohonů Advanced je určen pro lůžkové systémy vyžadující kromě polohování zad a nohou ještě jiné vlastnosti známé ze systému Standard – spolu s dodatečnými funkcemi nastavování oblíbených poloh, masáže a dalšími možnostmi polohování. Technickým základem systému Advanced je duální pohon LINAK TWINDRIVE™ verze Advanced, vhodné ruční ovládání, odpovídající napájecí zdroj a nejrůznější volitelné příslušenství.

Přehled systémů

10 důvodů

Představíme vám deset důvodů ve prospěch výběru systémů pohonů LINAK pro vaše polohovatelná lůžka.

Ukázat více

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Nevěštíme z křišťálové koule. Jsme odborníky na technologii pohonů. Takže se klidně ptejte na cokoli.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.