Systémy pohonů pro komfortní nábytek
Vylepšit lze každé lůžko. Komfortní elektrické nastavování lze využít u robustních lůžek s těžkými pružinovými matracemi, stejně jako lehkých lamelových lůžek či naklápěcích křesel. Společnost LINAK navrhuje a vytváří kompletní systémy pohonů se snadnou integrací do všech typů komfortního nábytku.

Různé potřeby vyžadují různá řešení
Nabízíme výkonné kompaktní systémy samostatných pohonů i inteligentní systémy duálních pohonů – zejména pro komfortní lůžka. Oba typy systémů mají vysokou nosnost k zajištění maximální flexibility bez ohledu na zvolenou matraci.

  • Systém samostatného pohonu tvoří obvykle dva samostatné lineární pohony zajišťující pohyb lůžka, kontrolbox, ruční ovládání a různá volitelná příslušenství

  • Duální servopohonový systém se sestává z jednotky dvou integrovaných motorů pro nastavování a funkce kontrolboxu. Stačí připojit ruční ovládání a libovolné příslušenství (volitelné)

Udržitelné systémy s ohledem na životní prostředí
Ochrana životního prostředí se stává stále důležitější. Společnost LINAK využívá technologii ZERO™ ke snížení spotřeby energie v pohotovostním režimu na hodnotu pouhé 0,1 W. Naše kontrolboxy CBH a motory TWINDRIVE® s externím napájením mají nízkou spotřebu energie standardně. Výrobky s nízkou spotřebou v pohotovostním režimu rozpoznáte podle loga ZERO™.

Užijte si bezúdržbové výrobky
Od čelní značky můžete očekávat kvalitu v každém detailu. Každý systém servopohonů LINAK pro komfortní nábytek prochází testem 100% funkčnosti. Nové výrobky vždy procházejí rozsáhlou sérií opakovaných zkoušek. Výsledkem je skutečnost, že naše systémy pohonů nevyžadují po instalaci prakticky žádnou údržbu.

Získejte maximum prostoru pod pohony
Systémy servomotorů LINAK lze pod lůžkem snadno skrýt. Systémy hladce zapadnou do celkového designu a pod pohony zůstane maximální prostor pro snadné čištění či ukládání předmětů.

Novinky a články

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Nevěštíme z křišťálové koule. Jsme odborníky na technologii pohonů. Takže se klidně ptejte na cokoli.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.