Technika a trendy

Záruka 5 let

Abychom výrobce i koncové uživatele ujistili o bezchybném provozu výrobků LINAK, je logo pětileté záruky vyjádřením našeho přání, být jejich spolehlivým partnerem.

Řešení pohonů s pětiletou zárukou
Společnost LINAK je hrdá na vysokou kvalitu. Spokojíme se jen s dokonalostí – a ve vašem případě tomu jistě nebude jinak. Svou sebedůvěru v oblasti kvality tedy projevujeme poskytováním pětileté záruky na všechny produkty DESKLINE®* používané mimo jiné v kuchyních, kancelářských a pracovních stolech.

Faktem je, že pravděpodobně nikdy nenarazíte na situaci, kdy byste tuto záruku využili. Každý výrobek LINAK prochází přísným testováním a naše míra vadných součástek na milion kusů – DPPM (defective parts per million) – je mimořádně nízká. Jedná se o přirozený výsledek používání pouze vysoce kvalitních komponent a výrobních zařízení světové třídy, v nichž pracují kompetentní a zkušení lidé.

Pětiletou záruku jsme tedy učinili v podstatě standardem a referenční hodnotou, kterou vaše řešení či systém LINAK podle našeho očekávání snadno překročí.

* S výjimkou baterií, pro něž platí 12měsíční záruka
LINAK DESKLINE – špičková výroba play-icon

LINAK DESKLINE – špičková výroba

Soubory

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Zobrazit

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.