Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

LINAK 5-year Warranty™

Abychom výrobce i koncové uživatele ujistili o bezchybné funkci výrobků LINAK, je logo pětileté záruky vyjádřením našeho přání být vždy spolehlivým partnerem.

Řešení pohonů s 5letou zárukou
Ve společnosti LINAK jsme na vysokou kvalitu hrdí. Spokojíme se jen s dokonalostí – a ve vašem případě tomu jistě nebude jinak. Svou sebedůvěru v oblasti kvality tedy projevujeme a vyjadřujeme poskytováním 5leté záruky na všechny produkty DESKLINE®* používané mimo jiné v kuchyních, kancelářských stolech a pracovních stanicích.

Znamená to, že společnost LINAK poskytuje k výrobkům DESKLINE 60měsíční záruku od data výroby. Záruka se vztahuje na shodu s písemnými specifikacemi, vady materiálu a zpracování při správném používání a údržbě. Pro baterie platí pouze 12měsíční záruka.

Faktem je, že pravděpodobně nikdy nenarazíte na situaci, kdy byste tuto záruku využili. Každý výrobek LINAK prochází přísným testováním a naše míra vadných dílů na milion kusů – DPPM (defective parts per million) – je mimořádně nízká. Jedná se o přirozený výsledek používání pouze vysoce kvalitních dílů a výrobních zařízení světové třídy, v nichž zaměstnáváme kompetentní a zkušené osoby.

Pětiletou záruku jsme tedy učinili v podstatě standardem  a referenční hodnotou, kterou vaše řešení či systém LINAK podle našeho očekávání snadno překročí.

* S výjimkou baterií, pro něž platí 12měsíční záruka

Soubory

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Zobrazit

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.