Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Bench systémy pro efektivní využití prostoru a čistotu designu

Jednou z nejrychleji rostoucích aplikací v dnešních kancelářích jsou bench systémy. Kancelářské prostory pro zaměstnance se zmenšují a bench řešení nabízejí potřebnou flexibilitu stolů i jejich uspořádání.

Bench systémy pro efektivní využití prostoru a čistotu designu

Při navrhování kanceláří s maximálním využitím prostoru je podstatnou vlastností všestrannost. Co se zdá být trendem již po desítky let zůstává pro mnohé stále výzvou. Jak co nejlépe využít kancelářské prostory, jež se zdají být čím dál menší? 

Podle údajů zveřejněných společností CBS News se předpokládalo, že v roce 2017 budou mít kanceláře v průměru 14 metrů čtverečních na zaměstnance – což je oproti 21 metrům čtverečním v roce 2010 výrazný pokles.

A do těchto podmínek přicházejí bench systémy. Bench systémy propojí řešení dvou či více volně stojících stolů omezujících prostor samy sebou či zbytečným povalováním kabelů, samostatných počítačových rozbočovačů a rozdvojek, jež znehodnocují prostor potřebný ke zlepšení vzhledu, atraktivity a čistoty. 

Optimalizujte využívání dostupných kancelářských prostor
Spojování stolů dohromady skutečně vytvoří více místa pro každého zaměstnance. Vynořují se některé skutečně jedinečné návrhy s bench systémy, jež podporují individuální preference a zároveň usnadňují komunikaci a spolupráci. Přinášejí rovněž možnosti „designu o krok napřed“ a nezřídka nabízejí více soukromí než standardní stoly otevřené konstrukce.

Přidání dalších možností pro uživatele stolů
Můžete dodat ještě vyšší úroveň inovace zaměřené na zaměstnance, jež vnese do bench systémů pohyb. S výrobky, jako jsou zvedací sloupky LINAK® DESKLIFT™ s volitelnými bench přírubami, je vytváření bench stolů k sezení/stání mnohem snazší.

Využíváni bench systémů zlepšuje interakce s lidmi okolo včetně konektivity technologií. S nově uvolněným prostorem získáte také lepší způsoby propojování kabelů či vytváření jednotlivých technologických center tam, kde bylo dříve zapotřebí velké množství kabelů. 

Mobilní bench systémy s bateriemi napájenými zvedacím sloupky zajistí maximální polohovou flexibilitu pracovní plochy. Můžete pokračovat ve střídání poloh vsedě a vstoje bez ohledu na to, jak se bench systém přesouvá. 

Designéři kanceláří tak získávají svobodu vytvářet otevřenější a proměnlivější uspořádání s kvalitními bench systémy.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás