Kontaktujte nás zde
Technika a trendy

Antikolizní řešení chrání kancelářský nábytek i předměty v dráze pohybu

K ochraně kancelářského vybavení proti kolizi při nastavování stolu nabízí LINAK různá řešení pro stoly a pracoviště.

Pokud je pro vás důležitá dlouhá životnost a zabezpečení nastavitelných kancelářských stolů, má pro vás společnost LINAK  nabídku řešení. Jejich začleněním do aplikace předejdete poškození elektrických nastavitelných stolů v případě kolize s pevným předmětem.

Společnost LINAK nabízí dvě  řešení: Desk Sensor™ 1 (DS1) a PIEZO™. Zákazníkům můžete nabídnout jedno či druhé, anebo dokonce kombinaci obou řešení najednou!

Desk Sensor 1 je externí antikolizní jednotka určená pro stoly

Desk Sensor 1 – externí gyroskopický snímač 
Adaptér Desk Sensor 1 o velikosti vršku kuličkového pera se dodává připravený k přímému připojení do vašeho stolu. Spolupracuje se všemi systémy zvedacích sloupků LINAK®, například se standardním systémem s kontrolboxem CBD6S nebo se sloupky IC (Integrated Controller).

Desk Sensor 1 je vysoce citlivé stabilní zařízení, jež pracuje nezávisle na zatížení a teplotě.

 
PIEZO je protikolizní snímač stolů umístěný uvnitř zvedacího sloupku DL

PIEZO –  snímač integrovaný do sloupku
Hardwarový snímač PIEZO™ Anti-Collision™ je integrován ve zvedacím sloupku. Nevyžaduje žádnou instalaci, neboť je součástí zvedacího sloupku. Většina sloupků DL LINAK se volitelně dodává se snímačem PIEZO.

Snímač reaguje na přímé překážky v dráze pojezdu kancelářského stolu nahoru a dolů. Chrání tak stůl před poškozením v důsledku kolize s pevným předmětem.

 

Další technologické trendy a řešení LINAK pro stoly
Více informací o našich řešeních pro systémy nastavitelných stolů a souvisejících technologiích naleznete v části Technologie a trendy

Zabezpečte důležitý inventář!

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Anti-Collision™ - antikolizní řešení pro stoly

Chraňte svůj elektricky výškově nastavitelný stůl před možným poškozením. Prozkoumejte řešení s vysokou citlivostí Anti-Collision ™ od společnosti LINAK.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás