Systém

LINAK Desk Frame 2 – intuitivní řešení rámu

Systém Desk Frame 2 je intuitivní rámové řešení vyvinuté pro zákazníky požadující snadné řešení v čistém designu – se současným zachováním vysokých kvalitativních standardů LINAK®.

Desk Frame 2 (DF2) je označení pravděpodobně nejrychlejšího způsobu získání vysoce kvalitního kancelářského stolu k sezení/stání. Řešení charakterizuje intuitivní montáž, čistý design a špičkový výkon LINAK.

Koncept systému DF2 spočívá v inteligentním horním rámu – „nosníku“ – skrývajícím motor, elektroniku a kabeláž. Spolu s konzolemi, elegantními nohami s neviditelnými kluznými kameny a sadou DL Feet tvoří kompletní balíček DF2 – snadno jej sestavíte a uvedete do provozu.

Nosník LINAK

Nosník
Horní nosník je mozkem i páteří konceptu Desk Frame 2 . Funguje jako horní rám a uvnitř obsahuje integrovaný motor, elektroniku a kabeláž. Vše je předem připraveno a systém charakterizuje čistý design. Nosník je navíc teleskopický a umožňuje montáž různých šířek stolních desek (120 – 180 cm).

 
LINAK DPG

Konzoly, ovládací panel a kabely
Sada konzol dodá smontovaném stolovému rámu stabilitu. Konzoly se dodávají spolu se síťovým kabelem a vybraným ovládacím panelem. Ovládací panely DPF1K nebo DPF1C jsou standardem pro podnož DF2. Bez ohledu na preferovanou variantu získáte elegantní a kompaktní ovladač s intuitivními měkkými tlačítky.

 
Zvedací sloupek LINAK

Nohy
Zvedací sloupky s neviditelnými kluznými kameny jsou u verze Desk Frame 2 standardem. Ladné profily zajistí příjemný vzhled a díky třmenové konzole se zvedací sloupek snadno montuje i bez nářadí.

 
Patky LINAK DL Feet

Patky
Nenápadná konstrukce patek DESKLIFT™ Feet (DL Feet) dokonale ladí s nejrůznějšími designy kancelářských stolů – včetně DF2. Patky DL Feet existují ve dvou verzích – zapuštěné a montované shora – ve dvou délkách.

 

LINAK® je synonymem nákupu pod jednou střechou
Řešení Desk Frame 2 nabídne vše, co potřebujete ke snadnému vytvoření vlastního jedinečného a vysoce kvalitního kancelářského stolu. Dodávku tvoří čtyři připravená balení: 1. nosník, 2. konzoly, ovládací panel a kabely, 3. zvedací sloupky, 4. patky.
Hledáte-li řešení kompletního rámu s ještě bohatší nabídkou přizpůsobitelných možností, zvažte naše flexibilní řešení Desk Frame 1 .

Desk Frame 2 – intuitivní rámové řešení play-icon

Desk Frame 2 – intuitivní rámové řešení

Desk Frame 2 – montáž kancelářského stolu play-icon

Desk Frame 2: Montáž kancelářského stolu

Desk Frame 2 – demontáž kancelářského stolu play-icon

Desk Frame 2: Demontáž kancelářského stolu

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zobrazit