Reference

Značka s respektem ke zdraví se systémem Desk Control

Malý software propojující kancelářské stoly s osobním počítačem vám pomůže spojit vaši firemní značku se zdravým životním stylem. Španělský výrobce kancelářských stolů Forma 5 přidal své logo do své licence k softwaru LINAK Desk Control a zaznamenal zvýšení povědomí o značce.

Forma 5 je španělský vizionářský výrobce kancelářského nábytku, jenž chtěl své zákazníky přimět ke skutečnému využívání výškově nastavitelných stolů, které prodává.

Společnost do svých výškově nastavitelných stolů přidala řešení LINAK Desk Control a následně zaznamenala obecné zvýšení používání funkcí nastavování podporujících zdraví. Zajímavá je také skutečnost, že společnost Forma 5 zaznamenala u zákazníků ve více než 40 zemích zvýšení povědomí o značce. Důvodem nejsou jen výrobky výjimečné kvality.

Zvolili jsme přizpůsobenou verzi softwaru Desk Control. Při každém zobrazení připomenutí změny polohy uvidí zaměstnanec současně také logo společnosti Forma 5“, konstatuje Rubén Fernández, ředitel exportu společnosti Forma 5.

Podpořte vlastní značku
Díky mnohonásobnému zobrazení u každého stolu se logo Forma 5 zobrazí doslova tisíckrát denně stovkám zaměstnanců. Tím se jméno společnosti Forma 5 přirozeně spojí se stolem a s funkcí podporující jeho zdravé využívání. 

Přizpůsobená verze softwaru Desk Control nás zřetelně odlišuje. Chtěli jsme prodávat víc než jen kus nábytku. Tato funkce nám určitě pomohla sehrát proaktivnější úlohu při podpoře ergonomie a dalších aspektů zdraví“, vysvětluje pan Fernández. 

Buďte součástí strategie
Forma 5 je mezinárodní společnost působící ve více než 40 zemích. S vývozem přesahujícím 50 procent produkce se těší z prezentace značky téměř na celém světě. Rubén Fernández je přesvědčen, že přizpůsobený software LINAK Desk Control hodnotu značky španělského výrobce zlepší ještě více. 

„ƒPrezentace našeho loga ve stolech po celém světě je pro nás skvělou příležitostí. Rozhodně se tím zvýší povědomí o značce.
Zahrnutí softwaru Desk Control je však pro společnost Forma 5 více než jen neformální marketingová kampaň. Podle pana Fernándeze hraje svou roli v celkové firemní strategii.

Vizuální kvalita, estetika, solidní průmyslový design a samozřejmě vysoce kvalitní suroviny jsou pro výrobky společnosti Forma 5 naprosto klíčové. Totéž však platí pro inovativní technologie, životní prostředí a ergonomii. Ty jsou opravdovým jádrem naší společnosti. Právě proto se software LINAK Desk Control do naší strategie tak skvěle hodí“, shrnuje Fernández.

Převezměte odpovědnost za ergonomii
Software Desk Control připomíná zvýšení využívání výškově nastavitelných stolů. Vychází z výzkumu dokumentujícího zdravotní přínos změn polohy během běžného pracovního dne. Kromě podpory krevního oběhu zamezí vzniku bolestí zad a závažnější degradaci páteře. 

Ergonomii vnímáme velmi vážně. Jsme přesvědčeni, že naše stoly s programem Desk Control pomohou zákazníkům snížit náklady způsobené pracovní neschopností“, shrnuje Rubén Fernández a pokračuje: „Vím, že to funguje! Pracoval jsem za běžným stolem, u výškově nastavitelného stolu bez systému Desk Control a pak také u stolu vybaveného tímto softwarem. Jsem přesvědčen, že k prvním dvěma stolům se už nikdy nevrátím.
LINAK Desk Control – připomene vstát od stolu! play-icon

LINAK Desk Control – připomene vstát od stolu

LINAK DESKLINE – špičková výroba play-icon

LINAK DESKLINE – špičková výroba

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem play-icon

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem

Soubory

Zaostřeno na kancelářské stoly (česky)

Elektrické nastavování kancelářských stolů odpovídá dynamickému pracovnímu stylu a novým pracovním metodám.

Zobrazit

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zobrazit

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Zobrazit

POHYB – stoly k sezení/stání zvyšují pracovní výkon

Omezte množství zdravotních absencí a vytvořte moderní kancelářské prostředí s elektrickými stoly k sezení/stání. Atraktivní investice pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance.

Zobrazit

Máte dotaz k technologii elektrických pohonů?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Přihlaste se k odběru zpráv ze společnosti LINAK

Zůstaňte informováni o tom, jak technologie servopohonů sleduje aktuální megatrendy a jak reaguje na globální výzvy zítřka.