Kontaktujte nás zde
Reference

Společnost Technotrade omezuje náklady výškově nastavitelnými rámy stolů nahrazujícími stoly tradiční

Společnost Technotrade se o své zaměstnance řádně stará a vybavila své nové sídlo výškově nastavitelnými kancelářskými stoly se špičkovými stolními rámy LINAK. Uživatelé získají větší flexibilitu a lepší ergonomii.

Administrativní pracovníci u ergonomických polohovatelných stolů k sezení/stání s pohony LINAK v kanceláři společnosti Technotrade.

Společnost Technotrade Ltd. je již přes 30 let profesionálním partnerem výrobců strojního zařízení a exkluzivním distributorem firmy Danfoss. V současné době nabízí technologická řešení v oblasti mobilní hydrauliky, řídicích systémů a elektrických pohonů pro český a slovenský trh.

S rostoucím portfoliem klientů přestaly původní prostory firmy stačit a bylo nutné postavit zcela novou, moderně zařízenou budovu pro více než 20 zaměstnanců. Vlastník společnosti Petr Kejduš navíc požadoval co nejinovativnější a nejmodernější nábytek podle nejnovějších technologických trendů – stoly k sezení/stání s pohony LINAK®.

 

Koncept sezení/stání nahradil tradiční kancelářské stoly

Budovu měli vybavit nábytkem projektanti a architekti, kteří však měli jiné plány. Původně měly být použity pevné stoly v ještě vyšší cenové kategorii.

Není divu, že s nápadem využití výškově nastavitelných kancelářských stolů nepřišli projektanti, ale management a zaměstnanci společnosti Technotrade. Designéři pak doladili barvu rámů stolů, aby odpovídaly celkovému konceptu. Ani tehdy však neměli ponětí o výhodách těchto kancelářských stolů.
Daniel Batla, vedoucí divize elektroniky a softwaru.

Ideální a elegantní řešení pro 18 stolů v nově postavených 12 kancelářích využívá koncept LINAK Desk Frame 2 (DF2) pro stoly se 2 nohami. Jedná se o praktický rámový systém postavený na flexibilním nosníku typu „vše v jednom“ obsahujícím motor, elektroniku, kabelové rozvody a elektrické lineární zvedací sloupky v čistém designu doplněném příslušnými patkami.

LINAK Desk Frame 2 v bílé, černé a šedé barvě

Koncept DF2 se hodí k jakémukoli stolu velikosti 120–180 cm, nabízí se ve třech barevných variantách a lze k němu připojit různé typy ovladačů, od nejjednodušších až po nejsofistikovanější s pamětí nastavené výšky, funkcemi připomínání a aplikací s rozhraním Bluetooth. Ve společnosti Technotrade se rozhodli pro ovládací panel DPG1C, jenž získal ocenění Red Dot, aby nenarušili moderní design stolů.

Produkty LINAK se staly jasnou volbou – mateřské společnosti Danfoss a LINAK sídlí nedaleko sebe a v přátelském duchu používají své výrobky k vybavení výrobních hal a kanceláří. Navíc víme, že Danfoss má vždy to nejlepší od společnosti LINAK, takže nás ani nenapadlo hledat jinde.
Petr Kejduš, majitel společnosti
 

Elektrické stoly k sezení/stání: Atraktivní investice

Všichni zaměstnanci společnosti Technotrade se tak mohli poprvé za své nastavitelné stoly postavit a naplno využít jejich potenciál. Majitel si přál stoly, jež by byly – jak říká – k zaměstnancům přátelské. Kromě ergonomie zamezující zbytečné únavě a chronickým problémům se zády hledal také další přidanou hodnotu v podobě variability pracovního prostředí podporující spolupráci. Pozitiva používání výškově nastavitelných stolů poháněných elektrickým systémem LINAK Desk Frame 2 jsou zaměstnancům společnosti Technotrade zřejmá:

„Zaujala mě především ergonomie a není pochyb, že několikrát denně změnit polohu prospívá zdraví – cítím-li se unavenější, pomáhá mi to lépe se soustředit.“ (Tomáš Pospíchal, Marketing Manager)

„Potřebuji-li s kolegou něco probrat, zvolím pozici vestoje a ocitneme se na stejné úrovni.“ (Tomáš Nakládal, specialista na prodej elektrických pohonů)

„Od stolu často odcházím, takže ho nechávám nahoře, protože se mi nechce neustále sedat a vstávat.“ (Michal Janík, prodejní specialista hydraulických systémů)

Společnost Technotrade tak mohla vybavit své nové sídlo nastavitelnými kancelářskými stoly se systémem LINAK Desk Frame 2 s nižšími náklady, než bylo plánováno v případě běžných stolů. Zaměstnanci tak nyní mohou každodenně využívat výhody společné práce u jednoho stolu s ergonomickými benefity.

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Soubory

POHYB – stoly k sezení/stání zvyšují pracovní výkon

Omezte množství zdravotních absencí a vytvořte moderní kancelářské prostředí s elektrickými stoly k sezení/stání. Atraktivní investice pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás