Kontaktujte nás zde
Reference

S novým systémem Kick & Click ušetří zákazníci při montáži čas

Německá společnost Giesselmann vyrábějící rámy pro výškově nastavitelné stoly ušetří při montáži stolu se systémem LINAK Kick & Click™ 10–12 minut času. Zkuste to vynásobit 150 stoly!

Zákazníci ušetří při montáži čas díky systému Kick & Click – reference

Systém LINAK Kick & Click™ zrychlil a usnadnil montáž kancelářských stolů. K montáži sloupků do stolu není zapotřebí žádné nářadí ani šrouby. Montáž probíhá jednoduchým „nacvaknutím“ sloupků namísto upevňování 2×6 šrouby, což je normální standardní montážní postup. 

Pan V. Brokop ze společnosti Giesselmann, jež vyrábí rámy pro výškově nastavitelné stoly, podrobil systém systém Kick & Click™ testování. 

Odhadují, že při montáži každého stolu ušetříme zhruba 10–12 minut. 10–12 minut se nemusí zdát mnoho, avšak pracujeme-li na objednávce o objemu řekněme 150 stolů, ušetříme až kolem 25 hodin času. A to rozhodně není málo!

Předcházení chybám manuální práce
Kromě ušetřeného času jmenuje pan Brokop ještě další výhody. Se systémem Kick & Click předejdete chybám manuální práce , k nimž muže dojít při obvyklé montáži 12 šroubů. Nyní lze stoly montovat konzistentně, aniž bychom na nějaký šroub zapomněli nebo jej do stolu namontovali šikmo.

Využijte intuitivní řešení
Výrobek je také velmi intuitivní – o správný postup montáže si jednoduše řekne sám. Není potřebná žádná příručka. Díly systému Kick & Click stačí jednoduše dorazit a zacvaknout. 

Chcete-li se dozvědět více, navštivte specializovanou stránku Kick & Click.

 
Kick & Click play-icon

Kick & Click – inovativní montáž kancelářského stolu

LINAK Kick & Click – snadná montáž kancelářského stolu play-icon

LINAK Kick & Click – snadná montáž kancelářského stolu

Demontáž kancelářského stolu LINAK Kick & Click play-icon

Kick & Click – demontáž kancelářského stolu

Soubory

Kick & Click – technický list (česky)

Zobrazte technický list jako online magazín nebo si stáhněte soubor PDF.

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás