Kontaktujte nás zde
Reference

Prosazování kvality pracovního života

Pro americký podnik KOR Industries založený na přání přinášet pohyb na pracoviště po celém světě bylo přirozené přidat software LINAK Desk Control do svých výrobků. Software vytvořený na míru pro výškově nastavitelné stoly byl nedávno vydán v přizpůsobitelné verzi, díky níž mohou firmy jako KOR prosazovat zdraví na pracovišti ještě intenzivněji.

Společnost KOR Industries založená v roce 2015 vytvořila nový druh výškově nastavitelných stolů. Ačkoli se jedná o značku novou, jsou všechny výrobky navrženy týmem veteránů z prostředí kancelářského průmyslu, ergonomickými odborníky a inženýry z oblasti technologií.

Poslání a hnací síla této rychle rostoucí společnosti se zaměřuje na zlepšení pohodlí, vitality a kvality života zákazníků.

Přizpůsobte software Desk Control™ svému designu
Software LINAK® Desk Control umožňuje výrobcům kancelářských stolů a pracovišť přizpůsobení uživatelského rozhraní. Firma KOR se tím okamžitě inspirovala a kontaktovala společnost LINAK s žádostí o pomoc s přizpůsobením softwaru Desk Control pro potřeby jejich designu.
 
„Rozhodli jsme s pro partnerství se společnosti LINAK, neboť jejich produkty jsou nejlepší na světě. Ostatní firmy nenabízejí kritéria ke splnění našich celkových značkových a produktových standardů“, říká Tim Dobson, spoluzakládající předseda KOR.
 
„Náš přístup není lehkovážný. Chceme, aby lidé naši značku uznávali a posílali k nám další zákazníky díky důvěře ve značku a dobrým vztahům. Společnost LINAK má nejlepší komponenty vhodné v ke kombinaci s našimi výrobky.“ 

Partnerství přináší ještě lepší výrobky
Filozofií společnosti LINAK je přesvědčení, že úzká spolupráce je nejkratší cestou k dokonalým řešením. Proces přizpůsobení softwaru byl od začátku až do konce pozoruhodně krátký a Tim Dobson byl s průběhem velmi spokojen.

„Věděli jsme, že chceme přizpůsobenou verzi uvést na trh v co nejkratším čase. Tým společnosti LINAK vytvořil bezproblémový postup. Spolupracovali jsme přímo s osobami z oblasti prodeje, provozu a zákaznického servisu. Všichni byli dobře informovaní a velmi vstřícní. Cítili jsme se jako jedna rodina.

Využijte svou značku k prosazování zdravého života
Cílem sledování sezení a stání ve společnosti KOR není nucení osob k vyšší aktivitě, ale stává se spíše součástí životního stylu. Do budoucna se zaměříme na růst inteligentních technologií na nedotčených trzích a dostupnost změn v životním stylu, jež budou mít zákazníci na dosah ruky. 

Software LINAK Desk Control spolupracuje se všemi systémy DESKLINE®. Kontaktujte nás a získejte specifikace a další inovativní řešení pro moderní pracovní prostředí. 

Společnosti LINAK představila software Desk Control v roce 2014, aby zákazníkům nabídla softwarovou technologii k individualizaci uživatelského prostředí a nastavování výškově polohovatelných stolů. Ovladač vám připomene změnu polohy stolu, sleduje dobu vstoje a objem spálených kalorií. Software se osvědčil a společnost LINAK do něj nedávno začlenila přizpůsobitelnost.

LINAK DESKLINE – špičková výroba play-icon

LINAK DESKLINE – špičková výroba

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem play-icon

Kompaktní řada kontrolboxů DESKLINE společnosti LINAK se stává standardem

Soubory

DESKLINE – přehled produktů (česky)

Vyrábíte-li jakýkoli druh stolů či pultů, za nimiž lidé pracují, jsou výškově nastavitelná řešení elektrických pohonů a sloupků flexibilním způsobem, jak získat konkurenční výhodu a zlepšit podmínky.

Zobrazit

POHYB – stoly k sezení/stání zvyšují pracovní výkon

Omezte množství zdravotních absencí a vytvořte moderní kancelářské prostředí s elektrickými stoly k sezení/stání. Atraktivní investice pro zaměstnavatele a jejich zaměstnance.

Zobrazit

DESKLINE – na kvalitě záleží

Používáme vysoce kvalitní komponenty, špičková výrobní zařízení a nejnáročnější testovací standardy v oboru k dosažení vynikající kvality.

Zobrazit

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.