Kontaktujte nás zde
Zvedání pacientů a mobilita

LINAK LIFT™

Specializovaná, modernizovaná, efektivní a snadno použitelná řešení LINAK pro zvedáky pacientů.

Zvedáky pacientů

Systémy pohonů pro zvedáky pacientů

Existují dva zřetelné trendy. Budoucnost bude náročnější vlivem stárnoucí populace a vyššího počtu osob trpících obezitou. Všichni tito lidé budou vyžadovat vyšší stupeň péče. Počet předpisů týkajících se výkonu a bezpečnosti zdravotnického zařízení se neustále zvyšuje. Každá osoba však má nárok na řádnou péči. Využívání pohonů LINAK® pro zvedáky pacientů nebo zvedáky ze sedu do stoje zajistí výkonné robustní zvedání s plynulým pohybem a řadu dalších výhod.

  • Vylepšená ergonomie, vyšší pohodlí a minimální nároky na údržbu
  • Výrobky jsou kompatibilní s normami, což podpoří proces schvalování
  • Spolupráce se zkušeným partnerem s celosvětovou působností

Společnost LINAK nabízí životaschopné koncepty, ať už potřebujete standardní řešení zvedáku nebo pokročilý systém s několika inteligentními funkcemi pro zvedáky pacientů. Silné zvedací pohony a výtečná koordinace vyváženosti s rozpěrami nohou zvedáku zajistí plynulý pohyb. Funkce s přidanou hodnotou, jako je například servisní rozhraní (SDT) , pomáhají zlepšovat ergonomii i ekonomickou efektivitu každodenní péče a omezovat prostoje vašich zvedáků.

Zlepšete ergonomii a minimalizujte údržbu
Snaha o eliminaci nebezpečných zvedáků je klíčovou oblastí zájmu všech, kdo pracují v pečovatelských službách. Všechny pohony jsou ve společnosti LINAK důkladně testovány jako systém. Cílem je zajistit bezproblémový provoz zvedáků pacientů po celou dobu životnosti těchto zařízení. Naše řešení zabezpečení při první poruše pomáhá zajistit, aby vaše zvedáky pacientů pracovaly bezpečně. Rozhraní SDT zase pomáhá načítat informace o stavu systému k zajištění souladu s povinnou plánovanou údržbou. Vše pro pohodlí klientů i pečujícího personálu.

Dodržujte požadavky norem s vyhovujícími pohony
Bezpečnostní předpisy pro aplikace v oblasti péče jsou neustále zpřísňovány. Zařízení, jako jsou zvedáky pacientů, musí získat určité certifikace a schválení. Bezpečná manipulace s pacienty je pro společnost LINAK vážným tématem. Naše systémy pohonů jsou testovány a certifikovány k zajištění souladu s mezinárodními zdravotnickými standardy (např. s normami IEC 60601-1: 2005 (3. vydání), ANSI/AAMI ES60601-1: 2005 (3. vydání a CAN/CSA 22.2 č. 60601-1:2008). Cílem je připravit vaše zvedáky pro snadné splnění požadavků uváděných normou EN 10535.

Spolehněte se na globálního partnera s desítkami let zkušeností
Společnost LINAK nenabízí jen rozsáhlé portfolio produktů. Za posledních více než 30 let se tato organizace rozrostla a založila množství prodejních zastoupení po celém světě. Proto může společnost LINAK podporovat zákazníky prakticky kdekoli – a nabízet výrobky, poradenství i přehled o místních trzích. Společnost LINAK vám nabídne své služby, ať už potřebujete standardní nebo pokročilejší řešení, či snad jen partnera pro vývoj nového výrobku.

Více informací

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Servopohonový zvedák pro pacienty vybavený produkty LINAK play-icon

Servopohonové zvedáky pro pacienty

play-icon

Konektivita - Zlepšete svůj profil pomocí řešení LIFT™

play-icon

Design - Zlepšete svůj profil pomocí řešení LIFT™

play-icon

Bezpečnost - Zlepšete svůj profil pomocí řešení LIFT™

play-icon

Jednoduchost - Zlepšete svůj profil pomocí řešení LIFT™

play-icon

Rychlost - Zlepšete svůj profil pomocí řešení LIFT™

Snímek z videa o kompaktní konstrukci lineárního pohonu LA20 play-icon

LA20 - Film

LA40 – video play-icon

LA40

Soubory

Brožura k produktům LIFT™

Řešení LIFT™ bez společnosti LINAK nic neznamená. Nová generace špičkového řešení polohovacích systémů pro zvedáky pacientů se systémem LIFT40™, LIFT40+™ a LIFT50™

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás