Kontaktujte nás zde
Zvedání pacientů a mobilita

Sprchovací křesla

Potřeba multifunkčních sprchovacích křesel určených k podpoře pečovatelů při mytí a osobní hygieně pacientů vzrůstá. Použití pohonů LINAK pro moderní sprchovací křesla přinese větší flexibilitu designu, širší možnosti přizpůsobení a další bezpečnostní prvky v aplikacích.

Multifunkční sprchovací křeslo s elektrickými lineárními pohony LINAK

Systémové řešení pro sprchovací křesla

Potřeba multifunkčních sprchovacích křesel pro pomoc při každodenním mytí a hygieně vzrůstá. Nedostatek zdrojů, rostoucí populace seniorů či postižených osob a snaha o zachování osobní integrity jsou v současnosti hlavními body zájmu zdravotnictví.

Široká škála pohybových možností pečovatelům pomáhá při každodenní práci a zvyšuje jejich efektivitu. Výkonné možnosti pohybu pozitivně ovlivňují ergonomii ošetřovatelů při komplikovaném zvedání těžkých pacientů.

Používání řešení elektrických pohonů představuje několik výhod:

  • Výkonná výškově polohovatelná sprchovací křesla
  • Vylepšená ergonomie
  • Zvýšení kvality života uživatelů

Nedostatek pracovních sil ve zdravotnictví je v nemocnicích, domovech pro seniory a dalších zdravotnických zařízeních všeobecně známou skutečností. Taková situace vyžaduje pomůcky a vybavení k podpoře a optimalizaci každodenních pracovních postupů. Potřebujeme aplikace a vybavení splňující řadu požadavků se zlepšením ergonomie a efektivity při současném zachování důstojnosti pacienta.

Využití elektrického pohybu ve sprchovacích křeslech k nastavení výšky, stranového polohování trupu či nohou usnadňuje každodenní pracovní postupy pečovatelů zaměřením na ergonomii a eliminaci zvedání těžkých břemen. Pohyb podporovaný elektrickými pohony LINAK® zvýší spokojenost na pracovištích.

 

Výhody výkonného systémového řešení

Rozsáhlé produktové portfolio společnosti LINAK nabízí vysokou konstrukční flexibilitu. Kompatibilita výrobků zajistí plnou spokojenost a prospěch ve všech situacích vyžadujících zajištění několika jednoduchých pohybů najednou či provedení složitějších manipulací. Společnost LINAK se snaží vyplnit požadavky na sprchovací křesla systémovými řešeními pro jednoduchá i složitější řešení.

 

Ergonomie

Polohovatelná křesla jsou pro ošetřující personál nezbytným vybavením – bez nich by byla každodenní služba pacientům velmi namáhavá. Výškové polohování a boční opora trupu na křeslech je pro ergonomii ošetřovatelů zásadní. Nedostatek prostředků a dlouhodobá perspektiva rostoucího počtu seniorů důležitost používání správného vybavení k zajištění dobré ergonomie při každodenní práci ještě navyšují.

 

Kvalita života

Používání výrobků LINAK ve sprchovacích křeslech zlepší soukromí a bezpečnost v ošetřovatelství. Uživatelé se dočkají zlepšení nezávislosti a důstojnosti nebo se budou dokonce moci sprchovat v koupelně i sami – bez asistence pečovatele.

Řešení se systémy LINAK zajistí optimální pohyb sprchovacích křesel.

Všechny typy sprchovacích křesel musí uživatelům poskytnout pohodlí a bezpečnost se současným zajištěním ideálních ergonomických pracovních podmínek pro ošetřovatele.

Sprchovací křesla nabídnou bohaté možnosti nastavení a flexibilně se přizpůsobí požadavkům uživatelů.

Produkty LINAK zjednodušují design aplikací.

Více informací

Ochranná známka vyjádřená slovem Bluetooth® a příslušná loga jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG Inc. a jakéhokoli používání těchto značek a log společností LINAK® podléhá licenci.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás