Kontaktujte nás zde
Zvedání pacientů a mobilita

Řešení pro kolečková křesla

Pohony LINAK pomáhají zajišťovat přesné a tiché nastavování výšky a opory nohou i zad v moderních kolečkových křeslech.

Kolečková křesla

Systémy pohonů pro moderní kolečková křesla

Starší lidé a osoby se zdravotním postižením si přejí zachovat mobilní a pohodlný životní styl nezávisle na systému zdravotní péče. Klíčovým parametrem je samostatnost a díky moderním elektricky ovládaným kolečkovým křeslům je soběstačný život uskutečnitelnější než kdykoli předtím. Pohony LINAK vám možní vytvořit multifunkční elektrický invalidní kolečkové křeslo se všemi myslitelnými výhodami.

  • Spolehlivé a důkladně testované technologie
  • Tichý pohyb a kompaktní konstrukce
  • Spolupráce se zkušeným partnerem s celosvětovou působností

Vozíčkáři jsou na svých kolečkových křeslech v každodenním životě velmi závislí. Obecně platí, že uživatelé invalidních vozíků chtějí žít normální život bez neustálé pomoci pečovatelů. Elektrické pohony zajišťují pohyby, jež uživatelé sami nezvládnou a nabízejí velmi robustní řešení, jež dokáže minimalizovat omezení plynoucí z hendikepu. Ergonomii pomáhá zlepšovat vše, od nastavování výšky křesla až po optimalizaci opěry nohou či polohování opěradla.

Spolehněte se na osvědčené a testované pohony
Každý výrobek LINAK je před uvedením na trh důkladně testován. Kromě splnění požadavků pro mezinárodní lékařská schválení je cílem i snaha usnadnit výrobcům dodržování přísných moderních standardů testování kolečkových křesel.

Zajistěte výkonný a zároveň tichý a plynulý pohyb
Elektrické pohony mají řadu výhod. Nejzřetelnější je téměř bezhlučný pohyb a plynulá koordinace pohybů mezi pohony. Pohony LINAK zajišťují polohovou zpětnou vazbu, takže jsou kompatibilní s ostatními řídicími jednotkami a poskytují bezpečnější a efektivnější pohyb.  Kompaktní konstrukce znamená, že pohony se vyrovnají s omezeným prostorem, což přináší svobodu designu se současným respektováním ergonomie a komfortu kolečkových křesel.

Využijte služeb globálního partnera s dlouholetými zkušenostmi
Pohony pro kolečková křesla to ve společnosti LINAK před více než 30 lety všechno začalo. V průběhu let se elektrické pohony vyvinuly do kompletních systémů přeměňujících moderní kolečková křesla ve špičkové technicky vyspělé pomůcky pro zdravotně postižené osoby. Potřeby a požadavky se liší a k dosažení optimálních řešení je často nezbytná spolupráce.
Společnost LINAK se jako partner snaží pečlivě naslouchat přáním výrobců OEM a přispívá svou znalostí tržního prostředí. Globální přítomnost s sebou nese lokální znalost terénu po celém světě a pohotovou podporu.

Více informací
Lineární servo LA23 od společnosti LINAK play-icon

Lineární pohon LA23 od společnosti LINAK

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK play-icon

LINAK – důkladné testování systémů lineárních pohonů v nejmodernějších zkušebnách společnosti LINAK

Soubory

Zaostřeno na kolečková křesla

Zlepšení komfortu, spolehlivosti a bezpečnosti uživatelů kolečkových křesel.

MEDLINE & CARELINE – přehled výrobků

Prozkoumejte širokou škálu inovativních výrobků MEDLINE & CARELINE, jež vám pomohou vylepšit vaše nemocniční a zdravotnické vybavení.

Bezpečnost

Různé aplikace vyžadují odlišné bezpečnostní funkce. Společnost LINAK nabízí celou řadu standardních a volitelných bezpečnostních prvků pro veškeré navrhované aplikace pro zdravotnictví.

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás