Kontaktujte nás zde
Zemědělská mechanizace

Řešení pro traktory

Elektrické pohony společnosti LINAK pomáhají nastavovat žebříky, zrcátka či kapoty motorů traktorů a zajišťují bezpečný pohyb všech připojitelných aplikací.

Traktory

Inteligentní pohony pro vaše traktory

Narůstají požadavky na vyšší pohodlí při práci v zemědělských strojích. Potřebná jsou také nákladově efektivnější a inteligentní řešení se schopností zastat namáhavou práci v náročném prostředí. Elektrické pohony zajistí v traktorech několik výhod. Patří mezi ně:

  • Flexibilita řešení se snadnou propojitelností s jinými řídicími systémy
  • Odolné řešení pohybu se snadno instalovatelnou bezúdržbovou koncepcí
  • Zlepšení podmínek a pohodlí pracoviště

Polní práce často provázejí dlouhé hodiny strávené v kabině traktoru. S růstem velikosti zemědělských strojů narůstá poptávka po bezpečných řešeních se snadnou propojitelností s dalšími systémy datových sběrnic. Všude ve světě se elektrické pohony v traktorech používají k nastavování zrcátek, kabinových žebříků, otevírání či zavírání kapot motorů a nastavování odebíraného výkonu motoru (PTO) pro pohon pomocných agregátů.

Obohaťte řešení o inteligenci s elektrickými pohony
Moderní elektrické pohony musí být schopny poskytnout přesnou zpětnou vazbu celkovému řídicímu systému traktoru. Řidič tak může sledovat polohu pohonů, jež jsou mimo přímý vizuální dosah. Řešení pohonů LINAK jsou flexibilní a snadno integrovatelná s většinou komunikačních systémů s datovou sběrnicí, a stávají se tak součástí vozidla jako celku.

Zajistěte si jednoduchou a bezúdržbovou konfiguraci
Značnou výhodou elektrických pohonů je, že při funkci nemusejí spoléhat na hadice, čerpadla či kompresory. Eliminují se tak obvyklé slabé stránky systému a odpadá nutnost údržby. Také instalace řešení LINAK je mnohem snazší, neboť se prakticky jedná o systém Plug & Play. Všechna řešení LINAK navíc podstupují sérii přísných testů odolnosti, aby neúnavně pracovaly i v náročných podmínkách a omezily nákladné prostoje na minimum.  

Nabízejte pohodlnější pracoviště
Přidáním řešení elektrických pohonů do konstrukce vašich traktorů výrazně zlepší komfort kabiny. Pohon je s jednotkou ECU v kabině propojen pouze kabelem – bez přítomnosti mechanických součástí. Hluk motoru tak obecně zůstává venku. Totéž platí pro prach, chemikálie a průvan.

Více informací
Lineární pohon LA36
Řešení s lineárními servy pro traktory play-icon

Řešení s lineárními servopohony pro traktory

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Soubory

Zaostřeno na mobilní zemědělství

Tato část popisuje řešení a výhody poskytované společností LINAK zemědělskému průmyslu již déle než 25 let.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Řešení pro zemědělskou mechanizaci

Elektrické pohony LINAK pomohou zjednodušit řešení pohybu ve vašich aplikacích a zemědělcům po celém světě nabídnou čistší a spolehlivější strojní zařízení.

Více informací

Videa s tématikou traktorů

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v traktorech. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Elektrická lineární řešení pohonů pro zemědělskou techniku od divize LINAK® TECHLINE® play-icon

Elektrická lineární řešení pohonů pro zemědělskou techniku od divize LINAK TECHLINE

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás