Kontaktujte nás zde
Zemědělská mechanizace

Řešení pro secí stroje

Pohony LINAK poskytují inteligentní pohyb krytů zásobníků, znamenáků a dávkovacích jednotek v moderních secích strojích.

Secí stroje

Optimalizace secích strojů využitím inteligentních pohonů

V moderním zemědělství roste zájem o optimalizaci výnosů s omezením plýtvání a spotřeby energie. Ukazatele kvality půdy pomáhají zemědělcům optimalizovat hnojení a výsev. V kombinaci se sledováním GPS mohou zemědělci optimalizovat množství osiva v různých oblastech pole. Použitím secího stroje s inteligentními pohony LINAK získají zemědělci několik pozoruhodných výhod:

  • Inteligentní pohony se snadno integrují
  • Snadná instalace a prakticky žádné nároky na údržbu
  • Odolná, osvědčená a testovaná řešení

Přesné zemědělství je především otázkou dosažení vysokého stupně hospodárnosti. Vzhledem k tomu, že zemědělci pole mapují k získání podrobnějších informací o kvalitě půdy a úrovni obsažených minerálů, musí být zemědělské stroje schopné tyto informace zpracovat a setbu v různých částech pole automaticky upravovat. Pohony LINAK zajišťují přesný pohyb znamenáků a dávkovacích jednotek moderních secích strojů.

Inteligentní pohony se snadno integrují
Přesná polohová zpětná vazba elektrických pohonů pomáhá zemědělcům automatizovat výsev a snižovat riziko plýtvání osivem. Pohony LINAK lze snadno integrovat s několika systémy datových sběrnic a jejich zpětná vazba umožňuje systému nastavovat znamenáky a dávkovací jednotky přesně podle proměnlivé kvality půdy.

Instalujte ekologická a bezúdržbová řešení
Elektrické pohony LINAK nemají hadice, čerpadla ani kompresory. Instalace je tak rychlejší a mnohem jednodušší. Potřebné jsou pouze napájecí a datové kabely připojené k řídící jednotce motoru (ECU), čímž odpadá nutnost údržby. Absence kompresorů a čerpadel omezí celkovou spotřebu energie na minimum.

Získejte trvalé řešení s dlouhou životností
Základem výroby pohonů LINAK je delší než 35leté shromažďování poznatků. Všechny výrobky jsou důkladně testovány, aby zvládaly náročné podmínky polních prací. Testovací program LINAK využívá účinky vody, prachu, otřesů, nárazů a dlouhodobých vibrací k získání potřebných certifikací a souladu se standardy, aby zákazníkům zajistil pohony s dlouhou životností.
 


Více informací
Lineární pohon LA14
Řešení s lineárními motory pro secí stroje play-icon

Řešení s lineárními pohony pro secí stroje

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Soubory

Zaostřeno na mobilní zemědělství

Tato část popisuje řešení a výhody poskytované společností LINAK zemědělskému průmyslu již déle než 25 let.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Řešení pro zemědělskou mechanizaci

Elektrické pohony LINAK pomohou zjednodušit řešení pohybu ve vašich aplikacích a zemědělcům po celém světě nabídnou čistší a spolehlivější strojní zařízení.

Více informací

Videa s tématikou secích strojů

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v secích strojích. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace play-icon

Jak získat pohyb s technologií Plug & Play™ pro vaše průmyslové aplikace

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás