Kontaktujte nás zde
Zemědělská mechanizace

Řešení pro postřikovače

Elektrické pohony LINAK pomáhají zvedat a spouštět žebříky a kapoty nebo nastavovat trysky a ramena moderních zemědělských postřikovačů.

Postřikovače

Servopohony zlepšují přesnost postřikovačů

Optimalizace výnosů sklizně v moderním zemědělství vyžaduje inteligentní vybavení. Předpisy na ochranu životního prostředí navíc vyžadují, aby postřikovače ošetřovaly polní plochy podle zmapovaných indikátorů kvality půdy. Toto „přesné zemědělství“ zahrnuje také postřiky herbicidy a pesticidy na vinicích či v ovocných sadech. S elektrickými servopohony LINAK se vybavení stává ještě inteligentnějším a nabízí různé výhody:

  • Zlepšení přesného zemědělství s inteligentními řešeními
  • Bezúdržbové pohony se snadnou instalací
  • Důkladně testované pohony s dlouhou životností

Péče o životní prostředí v moderním zemědělství kráčí ruku v ruce se zaměřením na efektivitu nákladů. Díky schopnosti zmapování kvality půdy a přizpůsobení aplikovaného množství hnojiv a herbicidů mohou zemědělci výrazně snížit náklady a současně splnit předpisy stanovené orgány pro ochranu životního prostředí. Elektrické pohony pomáhají v moderních postřikovačích vytvářet inteligentní pohyb trysek a výsuvných ramen.

Integrujte pohony s řídicími systémy
Pohony LINAK poskytují přesnou polohovou zpětnou vazbu. Inteligentní rozhraní lze integrovat s téměř libovolným typem řídicího systému. Kombinace polohových dat se sledováním GPS a indikátory kvality půdy umožní systému aplikaci postřiků do přesně vymezených oblastí. To je podstata přesného zemědělství.

Získejte bezúdržbová řešení se snadnou instalací
Řešení elektrických pohonů nemají hadice a nepotřebují kompresory ani čerpadla. Eliminují se tak potenciální slabé stránky a odpadá nutnost údržby. Řešení se také podstatně jednodušeji instalují nebo v případě poškození nahrazují. Jinými slovy, potenciální prostoje se zkracují na minimum.

Spolehněte se na důkladně testované výrobky
Podmínky na poli jsou často velmi nepříznivé. Bláto, voda a obsah postřikovače si vybírají daň na zařízení a koroze představuje pro materiály reálnou hrozbu. Všechny pohony jsou ve společnosti LINAK podrobovány sérii důkladných testů odolnosti, aby zvládaly nejrůznější druhy zátěže a zůstaly po celou dobu své životnosti plně funkční.
 

Více informací
Lineární pohon LA36
Elektrická lineární řešení pohonů pro zemědělskou techniku od divize LINAK® TECHLINE® play-icon

Elektrická lineární řešení pohonů pro zemědělskou techniku od divize LINAK TECHLINE

Nerozbitné play-icon

Nerozbitné

Soubory

Zaostřeno na mobilní zemědělství

Tato část popisuje řešení a výhody poskytované společností LINAK zemědělskému průmyslu již déle než 25 let.

TECHLINE – přehled výrobků (česky)

Objevte širokou škálu odolných a výkonných produktů TECHLINE. Zkonstruovány s důrazem na výdrž a odolnost, zvládání náročných úkolů a práci v nepříznivém prostředí.

Brožura o testování ve společnosti LINAK

Každá součást pohonu je podrobena komplexnímu souboru testů ve zkušebním centru LINAK. Více se dozvíte v této části.

Řešení pro zemědělskou mechanizaci

Elektrické pohony LINAK pomohou zjednodušit řešení pohybu ve vašich aplikacích a zemědělcům po celém světě nabídnou čistší a spolehlivější strojní zařízení.

Více informací

Videa s tématikou postřikovačů

Získejte více informací o technologii elektrických pohonů používaných v postřikovačích. Zhlédněte naše videa a inspirujte se.

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení play-icon

S komunikací pomocí IC a sběrnic využijete technologii plug & play k monitorování pohonů podle vlastního uvážení

Elektrická lineární řešení pohonů pro zemědělskou techniku od divize LINAK® TECHLINE® play-icon

Elektrická lineární řešení pohonů pro zemědělskou techniku od divize LINAK TECHLINE

Máte dotaz?

– Náš tým je připraven pomoci vám s technickými informacemi, zahájením projektu atd.

Kontaktujte nás